Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Titan, Balta Alba mana sus!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 154
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Noi stam in Titan, chiar vis-a-vis de statia de metrou Titan, langa BCR. Si ne plimbam prin IOR(ma rog, acum de cand e frig mai putin prin parc). Ma bucur ca s-a deschis acest subiect, am vrut si eu la un moment dat sa fac asta. Stiu ca sunt multe mamici pe DC care stau in Balta Alba si abia astept sa ne cunoastem.

 

[gravi]8+

 

 

Cornelia mami de Eduard(21 06 2004)

POZE EDUARD & MAMI & TATI

Pagina de web a lui Eduard

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi stam in zona... pe 1 Decembrie... destul de aproape de Titan... Vara, primavara si toamna cand eram frumos am bantuit prin IOR, dar acum e mai complicat... ca a venit frigu... si ne plimbam pe langa casa.Alex are nevoie de ajutorul nostru! Bazar pentru Alex

Eliana si [9cer] Elena – 23 octombrie 2004id="red">
id="right">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi tot in Titan dar de partea cealalta a parcului adica Cin Gloria. vara tot prin ior ne facem plimbaricile mai nou la toboganul mare de la campia libertatii si arteziene,ca de cand s-a deshis...... e balamuc mare.de asemeni mai mergem si in spate la fab IOR ca si acolo e un parculet dragut si linistit.

 

andreeat

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

Eu stau la Dristor, langa Mc'Donald's. Vara si noi veneam in parc. Dar in partea dinspre Dristor. Ne mai incumetam si ajungeam pana la magazinul Titan.

Acuma ne plimbam in jurul blocului sau intr-un parculet din ala mic, cu tobogane, leagane. Este cam frig.

Dar lasa ca vine ea si vara.

Va pup pe toate si poate o sa ne intalnim!

 

Mami si NiKo (24 sept 2004)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...