Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Titan, Balta Alba mana sus!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 154
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna la fetili.

Fata mea are 1 an si 7 luni si ma gandesc s-o duc la gradi/cresa.Sta toata ziua in casa se plictiseste prieteni nu are,socializare ioc.

Ce gradinitze/crese sunt in zona sunt in zona??Ce preturi??

 

Pupici

 

 

 

 

Laureta si galusca Inisa[biz](10 iunie 2004)id="purple">[foto]

Poze id="blue">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Eu am cautat special un grup din zona pe forum si ma bucur ca v-am gasit. Noi ne-am mutat in zona (pe bd. Theodor Pallady, aproape de intersectia cu N.Grigorescu) in septembrie, dar nu m-am intalnit niciodata pe aici cu alte mamici si mi-as fi dorit. Eu am o fetita, Ioana de un an si 7 luni pe care m-am hotarat sa o dau la cresa 4 de pe Lunca Bradului, dar intai trebuie sa imi fac viza de flotant si nu m-am invrednicit sa ma duc la politie pe frigul asta. Poate se mai incalzeste si ne intalnim si noi. Mai mergeam cand era frumos in parcul copiilor de langa policlinica.

Mihaela si Ioana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mey....as fi contribuit si io la marirea gastii,dar va tot citesc si nu indraznesc......

Io stau la Ambrozie,chiar pe marginea lacului,da'....ies din tiparele voastre,ca fii-mea are aproape 11 ani![:D]

 

BRENDA

"Lumea nu-i decit un Nicaieri universal.De aceea n-ai unde sa te duci niciodata."(Cioran)

http://community.webshots.com/user/brendamitran

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] am intrat sa va salut... sa nu ne uitati si pe noi, la primavara, cand or veni vremuri mai bune si putem sa ne vedem in IOR... LindaZ stam relativ aproape una de alta... si eu tot prin parcul de la policlinica umblu... cand e ceva mai cald, ca pe figurile astea... pas...[pup] si cand mai am putin timp, intru sa va salut...

id="right">id="size1">id="right">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...