Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

medici ginecologi buni in brasov


Recommended Posts

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna Loremarian, Bine ai venit pe Despre copii, spor la bebel. Din experienta mea personala, pot sa ti-l recomand pe dr. Anastasiu ( care mi-a monitorizat sarcina), este un medic foarte bun, mai ales pe parte de ecografie, este abordabil si disponibil ori de cate ori apare o problema ( in sensul ca raspunde imediat la telefon, te cheama repede la consultatie in caz de urgenta. Inainte de dr. Anastasiu, am apelat la dr. Ionel, este un medic cu experietza, am o parere foarte buna despre el, desi eu l-am prins intr-o perioada destul de aglomerata cand se ocupa de proiectul Clinicii Eva. Din auzite, mi-au fost recomandati: dr. Podasca, Dumitrache, Rafaila, Gliga, Cristescu. Pe toti ii gasesti fie la Ginemedica, fie la Clinica Eva. Mult succes, sa auzim de bebei. Ignatica - mamica de David (29 iulie 2006) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=89282"]Nasterea sufletelului nostru David[/url] [url="http://tt.lilypie.com/oJbUp3.png"]Asteptand bb2[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dr. Podasca Petru Cezar....il recomand oricui. Este un super OM, medic bun si te trateaza ca pe un om...nu ca altii...nu dau nume ca nu e frumos. Partea negativa...astepti de ti se uraste pt o programare (~o luna sau mai bine), iar cand in sfarsit te gasesti la usa cabinetului la ora cu pricina...uita, vei intra cam dupa vreo ora-doua dupa ora programarii. Pe de alta parte el nu are nici o vina in mod deosebit....nu el face programarile..iar cea care face aceste programari nu are de unde sa stie cam ce probleme ai pacientele...odata intrata in cabinet esti tratata "de toti banii" ca sa zic asa. Te consulta ok ti se explica cu lux de amanunte totul. Mie (care sunt cam isterica de felul meu) mi-a placut f mult. nico http://tt.lilypie.com/4tKjp3.png asteptam bebe din februarie 2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...
  • 2 years later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...