Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Capricoarne, dati cu cornu' :) (3)


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 245
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Hellooooooooooo s-a inchis subiectul???????? Chiar nu mai are nici o capritza de comentat nimic? Sau ati plecat in concediu toate? Cum va mai este fetelor cu spatele, picioarele, etc.... Chiar daca mai avem 4 luni pana vine si vremea noastra, hai sa mai conversam asa capricoarne la capricoarne.......

[cheers] [flo]

 

 

rasfatzata de Bucuresti

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iote ca nu se inkisa [:D]..numai ca..sigur capritele sunt in concediu...sau in hanimun...ca si mine de altfel [:I]..asa ca..ramane sa ne povestim la intoarcere!!!Pupi multi la cornite dragalase!!!id="Comic Sans MS">id="purple">

quote:Originally posted by danielutzu

Hellooooooooooo s-a inchis subiectul???????? Chiar nu mai are nici o capritza de comentat nimic? Sau ati plecat in concediu toate? Cum va mai este fetelor cu spatele, picioarele, etc.... Chiar daca mai avem 4 luni pana vine si vremea noastra, hai sa mai conversam asa capricoarne la capricoarne.......[cheers] [flo]


id="quote">id="quote">MIMOZA PUDICA... [zz]id="Comic Sans MS">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

salutari cornitelorid="blue">!!!

 

m-am intors sa reinviu sobectu', domle!!! [pup]

 

danielutzaid="blue">, multumesc frumos pentru urari..a trecut si nunta..a trecut si hanimunu'...au trecut toate si gata, ne-am intros cu forte proaspete (aiurea) la servicel!!

 

ca tot vorbeam mai demult de dureri de spate...mai fetelor, eu cred ca am un inceput de sciatica...(dupa spusele unei colege[:D])..ca, de multe ori, dupa ce ma ridic de pe un scaun (birou/masina) ma "arde" o durere de mijloc...oarecum in zona taliei, putin mai jos, si la spate...si se duce in jos pe picior...vai de....meu [:I]

in plus...nu stiu cum sunteti voi, dar eu am probleme de mica, cu amigdalele...am un chirias de care se pare nu pot scapa...analizele mele ASLO ies cu valoare foarte mare..drept urmare..de anul trecut (cand am facut injectii cu retarpen), trebuie sa ma intep iar...ca..tot nu a scazut valoarea ..... so..din octombrie..bag tratament[;)]..abia astept1 [:-)))]

 

hihihiih...inc aputin si iar petrecem!!![;)]

[pup]id="purple">id="Comic Sans MS">

 

MIMOZA PUDICA... [zz]id="Comic Sans MS">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Offffff, abea v-am gasit !!!

 

Eu stiu ca noi capricoarnele nu suntem prea vorbarete..insa ...trag eu de voi acum sa ne revenim !!!!

 

deci, e prima data cand intru la acest subiect si vad ca nu e nimeni trecut pe 9 ianuarie !!!!!!!! Anul....of....batraioara...nascuta in 1972 !!!

Asa ca, apel la krelia (sau ellen) sa ma treaca si pe mine aici

 

Deci, sunt Brianamica, Bucuresti si mai aimportant: mamica de 2 fete cucuiete !

 

Sunt aproape fosta sotie de sagetator si fetele mele sunt amandoua :LEU !!! Adica...valeuuuuu !!!!!!!

 

Brianamica mamica de 2 fete cucuiete

 

“Întelegerea trecutului ne determinã abilitatea cu care intelegem prezentul.”id="red">

 

 

POZE FETE CUCUIETE [pup]

"]ANA ESTE ATAT DE MARE[copil]

"]DAR SA VEDETI ELA CAT DE MARE E ...[zana]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[batcap]uitasem sa mai intru pe aici si cautam intr-o zi de zor nevoie zodia prin forumuri si nimic!

Hop si eu [hia]:

CRISTINA (IASI) tinara-tinerica din anii 68 - 7 ianuarie,capricorn veritabil incapatinat si tenace[:D],sotul e Berbec[:D],combinatie periculoasa[box][:D];evident lucrurile bune ies dupa discutiile contradictorii[cina2]si dupa o cina romantinca,totul e OK;mamica de balanta Mihnea,care a mostenit incapatinarea de la amindoi dar in portie dubla si de geaman Rares,ambitios nevoie mare!

Poate reusesc sa citesc ce s-a scris in urma,desi vad ca miscarea e cam slaba!

Tztztztzt,nu-i frumos[;)][grup][berica]Hai poftiti la povestit!

Pupici si o saptamina frumoasa!id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Buna capritelor![hia]

Am scris si acum 10 min si nu stiu ce s-a intimplat cu netul meu...[V] Scriam ca imi pare rau ca nu am mai intrat pe acilea.....Lili81 spui ca nu te-a hotarit unde sa mergi de sarbatori...........Eu nu trebuie sa ma hotarasc ca oricum nu merg nicaieri[q]. Fac planuri, vise, socoteli, cheltuieli si in ultima clipa se trezeste: stai ca ploua, sta ca ninge, stai ca nu stiu cine ne-a invitat (si nu mergem nici acolo)....... Asta e iubi meu: "om de actiune". Asa ca nu pot sa spun daca o sa merg pe undeva, mi-ar place la ai mei linga cheia-valeni, dar.......[pic] Mai ai pina in dec sa te hotarasti pe undeva prin apuseni te-ai gindit?

Mai vorbim [pup]

 

rasfatzata de Bucuresti

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...