Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Capricoarne, dati cu cornu' :) (3)


Recommended Posts

bre cornitze!!! - unde v-ati "introvertit"?[:D]

 

ssaru'mana de urari!!!

 

ia hai sa va dau sa citit ceva despre noi, cornitele...

 

CAPRICORN 22 decembrie – 20 ianuarie " ASCULTA-MA PE MINE"

 

Cum e zodia asta?

Introvertit, incapatanat si suspicios, Capricornul are multe complexe, dar le ascunde cu diplomatie.

 

Ce "PASARELE" are?

Obsesia lui primordiala este aceea de a detine controlul. De-asta e mereu in garda si se straduieste continuu, incarcandu-se cu atatea responsabilitati. Toate actiunile lui au un scop. Iar scopul, oricare ar fi, e menit sa-i asigure controlul asupra oamenilor si situatiilor. Convins ca are mereu dreptate, se considera dator sa dea sfaturi si indrumari. Daca nu e ascultat, poate recurge la strategii subtile si chiar la manipulare pentru a te aduce acolo unde vrea. Mult-trambitata lui modestie e o baliverna - in realitate, Capricornul este extrem de ambitios si de orgolios. Totusi, alaturi de Scorpion, este una din "piesele de rezistenta" care misca lumea inainte si care merita atentie si consideratie.

 

Cand face urat?

Daca il jignesti sau ii strici planurile nu uita si nu iarta. Nu are simtul umorului si nu e maleabil.id="Comic Sans MS">id="purple">

 

MIMOZA PUDICA... [zz]id="Comic Sans MS">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 245
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna capritelor!

mai primiti niste cornite din Iasi ? cu data nasterii 22 dec?

bine..si o varsatoare mica si scumpa?

 

adevar au vorbele scrise de krelia. asa sunt eu ca si capricorn...NU E BINE FETELE!!! va zic din experienta ca dai in celalta extrema.

 

Obsesia lui primordiala este aceea de a detine controlul. De-asta e mereu in garda si se straduieste continuu, incarcandu-se cu atatea responsabilitati. Toate actiunile lui au un scop. Iar scopul, oricare ar fi, e menit sa-i asigure controlul asupra oamenilor si situatiilor. Convins ca are mereu dreptate, se considera dator sa dea sfaturi si indrumari. Daca nu e ascultat, poate recurge la strategii subtile si chiar la manipulare pentru a te aduce acolo unde vrea. Mult-trambitata lui modestie e o baliverna - in realitate, Capricornul este extrem de ambitios si de orgolios. Totusi, alaturi de Scorpion, este una din "piesele de rezistenta" care misca lumea inainte si care merita atentie si consideratie

 

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

 

poze Ioana-Catalina

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

intorc si eu ctre tine, floricelele, lilyshor!! simulti multi [pup]. mersi frumos!

 

cornitzoase, va anunt ca am termiant cu injectiile...pe moment..caci tb sa refac analiza...si in fct de ea...sa vad daca mai fac au ba injectii....

 

asa..in rest...mai avem putin si ne serbam..iuuupiii!!!![bis] si, bineinteles ca primi si Iesiu'...cum sa nu? [;)]

 

[pup]...ma duc sa caut listutza...id="purple">id="Comic Sans MS">

 


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Pentru ca am fost plecata o perioada mai lunga...

 

Bine v-am ragasit si La multi ani pentru 2007!

 

La multi ani speciali, [s] insa...pentru:

alexa121,lena,anymony, Porumbita, Mia, Stepha, lz_cecilia, Catalin, silvana_salajan, energy79, iulia1977, Dandanescu, LindaG, mamaluidavid, marinaeliza, cornelia_laura, danielutzu, monica_s, claza, cybip, Otiliav, acina, lili81, Lorelai, ionica, Ssarah, carmen e, nshiro, ellen, ilincalif, oanaDoid="blue">id="Comic Sans MS">id="purple">

 


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hop si cornitzele mele p-acilea!

Mai e loc pentru o capritza naravasa,da?Ca daca da..iata si datele: 12.01....1980...inca mai zic anul..e oferta anul asta e ultimul in care il mai zic...mami de baiat (d)racusor si sotie de geaman incapatanat.Si pen'ca abia acum am vazut subiectul asta si m-am grabit sa dau datele,imi fac temele,adica citesc ce ati scris pana acum,sa ma obicinuiesc cu personajele,si revin si eu ca sa ma bag in seama.

Pup cornitzele si felicit aniversatele!

 

SARILLA si RAZVAN, bebe adorabil

 

POZE

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele capritze,[hia]

Am fost aproape toata luna decembrie acasa si nu am intrat de loc pe forum........ Voaiam sa va urez La Multi Ani si clasicele urari de inceput de an - sanatate, fericire, bucurii, implinirea dorintelor anul asta si voua si familiilor voastre! [s] tuturor celor care si-au serbat ziua de nastere si a celor care inca o asteapta........

PS: Multumesc Krelia pentru La Multi Ani-ul special! si La Multi Ani ca acusi acusi e 6....[pup]

Va pup pe toata capritzele[flo]

 

Cine se scoala de dimineata cade singur in ea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

danielutzu - multumesc pentru urari![:I][pup]

 

vin iar cu urarile de LA MULTI ANI [s] pentru:

 

bunicuta, Corina75, Fortelady, gianna_r, ginutza2002, Zebruca, irinabobe, teodora35id="blue">

 

iar pentru azi:

Daisy, elpowerid="blue">id="Comic Sans MS">id="purple">

 


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...