Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Capricoarne, dati cu cornu' :) (3)


Recommended Posts

Ralukid="blue">, eu ziceam de balanta..ca nu mi se par asa spontani [:I]..nu contest faptul ca ar putea si aceasta zodie sa fie spontana..ca pana la urma depinde de felul fiecaruia, de cum suntem crescuti, de anturaj...de..etc..nu neaparat de caracteristicle stricte ale zodiei...nu?

sincer...nu cred tot ce scrie acolo...nici nu cred ca este aplicabil la toti Capri..si daca intr-adevar ar fi...inseamna ca eu sigur as fi o raritate [:)]......ca niciodata nu am pus pe primul plan cariera..nu am calcat peste "cadavre"...peste toate vietatile de pe stanca...ca sa ajung in varful muntelui [:I]....ci dimpotriva..familia...si caldura sufleteasca...[:I]...au contat dintotdeauna pt mine....

 

acinaid="blue">, sa-ti traiasca scorpionul [;)]...(si iarta-ma ca l-am facut dictator [:I]...stii doar ca in orice "domeniu" exista si exceptii, nu?...uite..si la noi...sotul e gemeni, eu capricorn...iar daca e sa ne luam dupa zodii..ar trebui sa fugim unul de celalalt...[:I]..id="Comic Sans MS">id="purple">

 


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 245
  • Creat
  • Ultimul răspuns

acinaid="blue">..sar'na sefa! [:D][pup]

 

Ralukid="blue">...sa stii ca ai dreptate...uite eu cu geamanul meu avem amandoi acelasi ascendent..posibil ca d'aia sa ne intelegem asa bine..[:I]..

nu ai de sa-ti ceri scuze...cred ca m-am exprimat eu ca-n gara [:I]...[pup]

 

ce frumos ca va pregatiti de bebe 2.....noi inca suntem la etapa de copilarit noi...dar...ne gandim ca de prin toamna...sau primavara 2008 sa ne "cumintim" si noi...sa vedem [:I]..id="purple">id="Comic Sans MS">

 


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se spune ca ,la nastere, vii cu personalitatea de baza (reflectata de zodia in care te nasti),iar Ascendentul reprezinta directia pe care o vei lua,ceea ce trebuie sa devii..si pe la 30 de ani,ponderea zodie de baza/ascendent e cam 50-50. Dupa 30,incepe sa te domine ASC.

Al meu e Rac [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...