Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Capricoarne, dati cu cornu' :) (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 245
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by any27_any

Salutare!Ma alatur si eu daca ma primiti.Data nasterii 2 ianuarie,capricorn cu coarne luuuuuuungi.[flo]


id="quote">id="quote">bine ai venit dupa cum vezi pe aici cam bate vantul....halal de noi...probabil ca fetele sunt in vacanta... despre date tb sa vb cu ellen caci ea a deschis cap.si nici eu nu sunt trecuta...abia am aterizat si eu...totusi ma bucur ca nu sunt chiar singura...Stefaniaid="size5">id="purple">id="Script MT Bold">[gravi]18 Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata..id="size4">.id="blue">id="navy">id="Script MT Bold">nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bineid="size4">id="Script MT Bold">nu am fost niciodata un manechin& foto cu burticiid="Comic Sans MS">id="limegreen">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

haideti bai fetelor, ce faceti? chiar asa ma lasati sa vb singura? eu stiu ca avem orgoliu... da' cat?...

 

Stefaniaid="size5">id="purple">id="Script MT Bold">[gravi]18 Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata..id="size4">.id="blue">id="navy">id="Script MT Bold">

nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bineid="size4">id="Script MT Bold">

nu am fost niciodata un manechin& foto cu burticiid="Comic Sans MS">id="limegreen">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

am profitat de situatie...si va invit la noul capitol...

 

va astept si nu la barfa(caci stiu ca nu va place...) ci la vorba multa...

eu va astept sa ma onorati cu prezenta....aici

 

Stefania [gravi][9cer]cu Stefaniaid="purple"> la purtator [;)] [fetita] id="Script MT Bold">id="size4">

[^]stefy & tot foto

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...