Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Capricoarne, dati cu cornu' :) (3)


Recommended Posts

quote:Originally posted by CristinaGoji

Salutari Cornitelor! Si eu tot o Capricoarna sunt, si plus la asta si Capra - 18.01.1980....


id="quote">id="quote">Bine ai venit, Cristinaid="blue">!!Ce baiat frumos aveeetiii...e un scump!! sa va traiasca!!Si al nostru se trage din lup (mami lui e lup, tati e caucazian)..dar...din pacate, nu-l vedem atat de des..ca el el golan de tzara si nu-i place la oras! [;)][:D] (dk esti curioasa, este in albumul DC)Pup [flo], te-am scris pe listutza!id="Comic Sans MS">id="purple">No more kinky stuff! Soon to be a married woman!id="red"> [baie][majoreta]
Krelia...viitoare printzesita26 august 2006id="red">
id="right">
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"
id="right">id="size1">id="Comic Sans MS">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 245
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Merci mult Krelia de urari de bun venit! Despre baiatul nostru ai remarcat foarte bine, se pare ca suntem pe aceeasi lungime de unda. Pentru noi e ca si copilul nostru [ups] Desi la unii li s-ar parea putin deplasat, dar cand il cresti cu tine in apartament de mic, ajunge un membru de familie cu drepturi depline. Pot vorbi o zi intreaga despre el, dar ma opresc deocamdata.[:D]

Cam pasiv subiectul nostru, al Capricornilor, cred ca e din cauza naturii noastre - vorbim strict la obiect, fara multa apa de ploaie[:D] Pupici.

 

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/cristina_goji/album?.dir=3929

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-am uitat acuma la pozele tale - Doamne ce frumos e! Are foarte putin de la ciobanescul german. Si mie dintotdeauna mi-au placut caucazienii, dar cum nu am mai avut caini inainte, si stiin ce personalitate puternica au caucazienii, am zis ca mai bine incep cu un ciobanesc german. Si CG-ul meu are o personalitate dominanta, dar macar are 40 kg, si nu... cat are un caucazian[:D]

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/cristina_goji/album?.dir=3929

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si Hristos a Inviat! Ma inscriu si eu in clubul cornutelor, sunt nascuta pe 31 decembrie 1981, desi ar fi trebuit sa fiu peste, caci ar fi trebuit sa ma nasc la inceputul lui martie, dar n-am avut rabdare si am aparut la 6 luni si jumatate.[^]

Dar sunt mandra ca sunt capricoarna, am toate caracteristicile zodiei, si cele bune si cele rele, in tot ce citesc despre capricorni ma regasesc.

Am auzit ca au viata lunga[cool].

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristinaid="blue">, asa e, ai pf dreptate!!

Acum cativa ani, am tinut in casa o nebunik de husky si era ca si sora mea [:D]...(de fapt, io eram mama mica, si mama era mama mare [:)]...

Golanul asta caucazian insa, ne insenineaza zilele cand mergem la tara...acum, de Paste a fost ceva....[;)]

http://community.webshots.com/album/549870801XwstbQid="purple">id="Comic Sans MS">

 

No more kinky stuff! Soon to be a married woman!id="red"> [baie][majoreta]

 

Krelia...viitoare printzesita

26 august 2006id="red">

id="right">
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"
id="right">id="size1">id="Comic Sans MS">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ca uitai....[:D]...40 de kile....mai e cum mai e...da'..sa -ti vina in brate 80 de kile si sa se lase cu toata greutatea lor..cand te vede, innebunit...eh..cum e??..si cand se mai ridica si-n 2 labe...de e cat tine de inalt?[:D]...viata, taica, viata...!!

 

da' cel mai tare e cand ii cumparam papa - pe langa bobite si hrana specifica...ii luam si un parizer de pui (mai ieftinache, asa [:I])..si ii luam taticule...dina celasi loc, de fiecare data...si, intr-o zi...vanzatoarea (care deja ne stie[:D]..cica.."da', va palce parizerul nostru, nu-i asa??..la care noi, daaaaa...e fooooaaarteee bun...!!! [:D]....id="Comic Sans MS">id="purple">

 

No more kinky stuff! Soon to be a married woman!id="red"> [baie][majoreta]

 

Krelia...viitoare printzesita

26 august 2006id="red">

id="right">
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"
id="right">id="size1">id="Comic Sans MS">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

[hia]Salutare fetelor!

 

Sa ma treceti si pe mine acolo la listuta. Sa ma vaz io si pe lista la capricorne sa creasca inima in mine... [hot][:D].

07.01.1982.

Multam si pupici.[pup][pup]

 

Gina

 

Munceste ca si cum nu ai avea nevoie de bani !

Iubeste ca si cand nimeni nu te-a facut vreodata sa suferi !

Danseaza ca si cand nimeni nu te vede !

Canta de parca nu te-ar auzi nimeni !

Traieste ca si cand Paradisul ar fi pe pamant !

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mishan acamplishd..ca sa ma esprim plastic! [;)][:D][pup] cornitza!id="Comic Sans MS">id="purple">

quote:Originally posted by ginutza2002

[hia]Salutare fetelor!Sa ma treceti si pe mine acolo la listuta. Sa ma vaz io si pe lista la capricorne sa creasca inima in mine... [hot][:D].07.01.1982.Multam si pupici.[pup][pup]


id="quote">id="quote">No more kinky stuff! Soon to be a married woman!id="red"> [baie][majoreta]
Krelia...viitoare printzesita26 august 2006id="red">
id="right">
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"
id="right">id="size1">id="Comic Sans MS">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...