Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Capricoarne, dati cu cornu' :) (3)


Recommended Posts

[url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44732&whichpage=1"](1)[/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57346&whichpage=1"](2)[/url] Initial creeata de krelia
Adica, noi, incapatanatele, sa nu ne facem simtita prezenta, sa nu ne bagam cornu' pe aici??? Ia, toate capritele sa semneze la condicuta, acum!!! [pup] Cornitze de decembrie [}:)][colegi] alexa121 - 22.12 Brasov lena - 22.12 sotie de varsator si mamica de fetita scorpion / Deventer, Olanda Porumbita - 22.12 Germania Mia - 23.12 Montreal, Canada Stepha - 23.12 Bucuresti lz_cecilia - 24.12 Oradea Catalin - 25.12 sot de balanta / Bucuresti Dandanescu – 27.12 Montreal, Canada LindaG - 27.12 Stuttgard, Germania (Arad) mamaluidavid - 27.12 Odawara, Japonia marinaeliza - 27.12 Bucuresti cornelia_laura - 28.12 Bucuresti monica_s - 28.12 Baia Mare claza - 30.12 cybip – 30.12 acina - 31.12 - Bucuresti Lorelai - 31.12 Otawa, Canada Cornitze de ianuarie [}:)][colegi] ionica - 1.01 sotie de berbec / Costa Rica Ssarah - 1.01 Bucuresti nshiro - 2.01 Toyokawa, Japonia ellen - 2.01 sotie de taur si mamica de fetita balanta / Bucuresti oanaDo - 3.01 corina iulia - 4.01 Bucuresti deeapui - 4.01 mamica de ..... / Craiova smmiha - 5.01 crista-s - 6.01 sotie de berbec / Bologna (Dr. Taberei) krelia – 6.01 iubi de geaman / Bucuresti Bobita - 6.01 sotie de leu/mamica de tauroaica si capricornita/ Bucuresti Fortelady - 7.01 Bucuresti gianna_r - 7.01 Zebruca - 7.01 Sibiu irinabobe - 7.01 teodora35 - 7.01 Bucuresti Daisy – 8.01 sotie de pesti si mamica de fetita balanta/ Toronto, Canada (Brasov) roana - 10.01 Cluj-Napoca maria2mami - 11.01 sotie de fecioara si mamica de fetita gemeni / Bucuresti babirusa – 12.01 sotie si mamica de fetita balanta / Germania Gabrielama - 12.01 mamica de berbecutza / Ploiesti codruta_grg - 12.01 sotie de geaman si mamica de fetita leu / Cluj-Napoca melutzica - 12.01 Austria andy.p - 13.01 mamica de berbecutz / Oradea Daneza 13 - 13.01 sotie de gemeni si mamica de baietel balanta si fetita leoaica / Monteral, Canada samila - 13.01 aurelia1278 - 14.01 olguttza – 15.01 sotie de .... / Bucuresti pitzi - 15.01 sotie de capricorn si mamica de leut / Bucuresti chatonel – 16.01 iubi de fecioara / Toulouse, Franta luolan - 16.01 Bucuresti nora2005 - 16.01 Buzau bagoiu - 16.01 Bucuresti gabi68 - 16.01 Herten - Germany justasmallkiss - 17.01 ariadna - 18.01 sotie de pesti / München, Germania Pispirica - 18.01 sotie de varsator si mamica de berbecut / Bucuresti sunnyday - 18.01 iubi de balanta / Bucuresti oLo - 19.01 mamica de capritza / Orly, Franta joker - 19.01 sotie de taur si mamica de leut / Bucuresti AncaMicaela - 26.01 sotie de leu si mami de pestiuca / Bucuresti acina - 31.01 Bucuresti Asteptam datele pentru urmatoarele capri-cornitze: [}:)][colegi] Arhistefy – emoison - infofun - isy - julia23 - KLA - lorelei_19 - mariaangeli_que - Marox - misticgirl - mr_baz - palmyrah2002 - Pegasis - Bucuresti symaco - Ven - Zeeva - Asteptam cornitze noi[:I] ------------------------------------------------ "Daca oamenii ar face tot ce le sta in putinta ca sa se ajute unii pe altii, Dumnezeu ar avea mai mult timp sa faca minuni."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 245
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by ellen

 

Proptita la pat???? Pai ce s-a intamplat?

 

 

 

[flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004) 1 Anisor

 

 

Povestea Alexutei

------------------------------------------------

"Daca oamenii ar face tot ce le sta in putinta ca sa se ajute unii pe altii, Dumnezeu ar avea mai mult timp sa faca minuni."


id="quote">id="quote">

 

am spatele blocat, cica se cheama lumBagO [zz]

cit despre actualizarea listei, abia acu citii si vreau sa corectez: scuze pt exprimarea ambigua, fecioara nu-mi e sot, e doar iubit, ca de maritat nu cred ca mai fac pasu....

 

Toulouse, la ville rose

 

[roker]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by chatonel
quote:Originally posted by ellenProptita la pat???? Pai ce s-a intamplat?[flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004) 1 Anisor Povestea Alexutei------------------------------------------------"Daca oamenii ar face tot ce le sta in putinta ca sa se ajute unii pe altii, Dumnezeu ar avea mai mult timp sa faca minuni."
id="quote">id="quote">am spatele blocat, cica se cheama lumBagO [zz]cit despre actualizarea listei, abia acu citii si vreau sa corectez: scuze pt exprimarea ambigua, fecioara nu-mi e sot, e doar iubit, ca de maritat nu cred ca mai fac pasu....Toulouse, la ville rose[roker]
id="quote">id="quote">Ohhh, multa sanatate. Si iei ceva tratament?Corectez acus listuta. Mii de scuze [asia][flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004) 1 Anisor Povestea Alexutei------------------------------------------------"Daca oamenii ar face tot ce le sta in putinta ca sa se ajute unii pe altii, Dumnezeu ar avea mai mult timp sa faca minuni."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca e comun zodiei dar si eu am niste dureri de spate cateodata, ceva de speriat. Noroc ca in sarcina nu m-a durut spatele [:D]...asta contrar asteptarilor mele.

 

[flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004) 1 Anisor

 

 

Povestea Alexutei

------------------------------------------------

"Daca oamenii ar face tot ce le sta in putinta ca sa se ajute unii pe altii, Dumnezeu ar avea mai mult timp sa faca minuni."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mod clar e de la zodie!La mine nu se cheama lumbago ci scolioza 66%din coloana...Bun venit in club,ca si pe mine tot iarna ma apuca...

Cel mai vesel a fost in timpul sarcinii

Insanatosire grabnica la toata lumea...suratelor,empatizez cu voi.incercati unguent cu belladona-matraguna.la mine functioneaza.Nu abuzati insa...javascript:insertsmilie('[:o)]')

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si mie mi-ar trebui un masaj zilnic. Am avut o perioada cand ma duceam la masaj de 2 x/ saptamana si tare bine era, dar acum nu mai am timp [bang]

 

[flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004) 1 Anisor

 

 

Povestea Alexutei

------------------------------------------------

"Daca oamenii ar face tot ce le sta in putinta ca sa se ajute unii pe altii, Dumnezeu ar avea mai mult timp sa faca minuni."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...