Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru (10)


clio

Recommended Posts

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by clio

Leditia,wow, ce cuminte ai fost!Sa intelegem ca a trecut Mos Craciun pe la tine si ti-a adus cel mai frumos cadou [pup][pup][pup]Nicoleta si [copil] Alexia (dn 21 aprilie 2005)


id="quote">id="quote">Clio nu stiu mey...da' mi-a zis ca deabia in ian.asa cam pe la inceput o sa vad daca mi-a adus ori ba ceva..Asa ca astept..si vedem.Intre timp,ma pregatesc moral si sufleteste..fac listuta cu intrebari,ca trebe sa-i fac o vizita dr.-ului T.Pupici cu lipici[pup]Sarbatori fericite tuturor si anul ce vine sa va aduca numai bucurii si impliniri.[flo][pegeam]Sarbatori fericite tuturor![pegeam]Judecand prea mult oamenii,uiti sa iubesti!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani! Sa fiti sanatosi si voiosi si la punga grosi! [bis]

 

Cum mey, acum cand deskisei si io fanclubu' nu se mai cearta nimeni pe subiect???[bang][:D]

Va rog sa-mi dati voie doar la un mic, minuscul comentariu plz

 

quote:Spre exemplu eu nu am de ce sa ma duc la el si "sa-i reprosez in fatza" cum ne indemna cineva, pentru simplul motiv ca nu l-am vazut in viata mea si ma lasa absolut rece. Totusi pot avea o parerea despre un dr care e underground, nu are firma la cabinet, nu da chitante si face ecografii de unul singur.
id="quote">id="quote">

Imi place de Ina cum isi da ea cu parerea despre un om pe care nu l-a vazut in viata ei! [:-)))] Ai mare dreptate, din toate parerile impotriva lui a ta este cea mai demna de luat in seama!

 

Andreea mamica lui [copil] Filip Stefan

Pozici cu Filip

Cum s-a nascut Filip

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

LA MULTI ANI!!!

 

 

TOT CE VA DORITI, BEBELUSI, SARCINI USOARE SI NASTERI DE ASEMENEA!!!id="size3">id="red">

 

VA IUBIM MULT!!![pup]

 

PS. AZI(31) MARIUCA MEA A IMPLINIT 2 ANISORI!!! VA CINSTIM CU TOT CE-I MAI BUN!!![cheers][cheers][cheers]

 

 

PS.2 DISTRACTIE CAT MAI PLACUTA!!!

 

[pegeam]Sarbatori[*]fericite![aho]

Gabriela si [copil] Mariuca(31 dec 2003)id="size1">

 

 

Haideti sa ajutam!, un baietel de 1 an-diabetic

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetelor! Sunt relativ noua pe forum si am citit cam tot ce ati scris despre Dr. Tutunaru.Sunt convinsa ca este un medic f.bun si as dori sa merg si eu la dansul. Nu sunt graviduta deocamdata, dar imi doresc din tot sufletul un bebe cat mai curand. Treba e ca am o rana pe col destul de avansata si uter retrovers. Din ce am inteles, inainte sa fac un bebe trebuie neaparat sa imi tratez rana pe col.Daca puteti, dati-mi si mie adresa si nr. de telefon de la cabinetul particular al domnului doctor.Va pup![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Fetelor LA MULTI ANI!!![bis]

AZI E SARBATOARE - SF. ION! ASA CA. CINE SE SIMTE, CIOCNIM UN [cheers]

va urez din nou sa fiti fericite si asteptam sa ne dati vesti bune cu bebelusi frumusei si sanatosi![copil]

 

ps. LA MULTI ANI SI PENTRU DR. TUTUNARU!!!id="blue">[flo]

 

la urma urmei subiectul e despre el[8D][^]

 

ps. 2 mi-e dor de voi, mai scrieti cate ceva...[pup][pup][pup]

 

[:)]Mariuca(31 dec.2003)[:)]id="blue">id="Script MT Bold">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...