Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru (10)


clio

Recommended Posts

Leditia,

 

Mai suna-l, in mod sigur si-a deschis telefonul intre timp. Si eu am fost pe 5 ian la eco la Iosup, mi-a iesit ceva in neregula iar asistenta lui T m-a programat de abia pe 13 ian. Evident, nu am avut rabdare sa stau atat, l-am sunat pe T si am mers a doua zi la cabinet.

Deci nu sta pana pe 23 daca esti stresata, nu de altceva dar ii faci rau lui bb...

T e tip dragutz si intelege f bine paranoia si stresul de sarcina...

Magg 20+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Leditia, mai bine cauta-l si spune-i ca "banui". telefonul nu si-l inchide, poate era in vreo operatie cand chiar nu putea vorbi, sau poate se dusese bateria...

nu are sens sa astepti daca dispozitia era sa-l cauti rapid.

hai, capul sus si nu te lasa!

[pup]

 

Cristina [copil]Andrei-Razvanid="blue">(2.08.2003)id="size1"> si [bibe]Iris-Sabinaid="red">(17.11.2005)id="size1">id="Comic Sans MS">

Andrei si Iris

Nazdravani de august-septembrie 2003

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

Va rog , din nou, stiti vreuna dintre voi ceva despre laparosopie si daca e cazul sa imi fac probleme?

Si despre cealalata problema, finaniciara, imi poate spune cineva cum sa o rezolv, intr-un mesaj PM, macar. Sper sa nu par pisaloaga, dar chiar nu am cu cine sa ma sfauitesc:)

Va multumesc anticipat de un eventual raspuns.

Mihaela

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

michelle, nu vad de ce ti-e asa frica de laparo... cred ca n-am vazut chestie mai simpla... trei gaurele si a doua zi pleci acasa. asa ca stai calma.

 

la cealalta problema n-am solutie, dar daca tot astepti un PM< vezi ca n-ai optiunea asta activa!!

 

uki, ce draguta esti, si mie mi-e dor de multe... mai ales de seri linistite in care sa stau la pc... dar mai nou nu se mai poate, fi-mea vrea exclusivitate, si daca mai apuc cate 10 minute...

 

Cristina [copil]Andrei-Razvanid="blue">(2.08.2003)id="size1"> si [bibe]Iris-Sabinaid="red">(17.11.2005)id="size1">id="Comic Sans MS">

Andrei si Iris

Nazdravani de august-septembrie 2003

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Leditia, iti tinem pumnii sa fie bine! La cabinet nu ti-ai facut programare?

 

Michelle, pentru detalii despre laparoscopie, vezi la fetele de la "Asteptand un ingeras..." Acolo sunt mai multe subiecte unde te poti lamuri, unul chiar "Laparoscopie" [;)]

 

Uki, ce sa faci...fiecare cu prioritatile lui. Conferinte...hm, ce vremuri! Imbatraniram [dual]

 

Nicoleta si [copil] Alexia (dn 21 aprilie 2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina,

Multumesc mult ca m-ai bagat si pe mine in seama:). Chiar incepusem sa ma intreb ce trebuie sa fac sa capat putina atentie:). Glumesc, normal ca voi sunteti toate vechi aici pe forum( va urmaresc de ceva vreme) si aveti mai multe a va spune. Dar avem in ceva in comun, subiectul, si anume dr.T. Oricum sper sa trec cu bine de incercarea care ma astepta intr-o saptamana , doua .

 

P.S. Mi-am activat si PM-ul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...