Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru (10)


clio

Recommended Posts

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Fac si eu prezenta ca am lipsit cam mult! [bang][bang][bang]

Intre timp ne-am imbogatit cu un membru marcant - bebe ALEXIA MIRUNA, o minune de fetita, frumoasa si mancacioasa.

Despre nastere numai de bine, toata lumea s-a purtat super, nota 10 cu felicitari! Cat despre T, eu am avut incredere in el inca de la inceput si nu m-a dezamagit. A fost mereu alaturi de mine, a luat cele mai bune decizii pentru mine si bebe ( chiar daca pe moment mi s-au parut ciudate unele) si impreuna am reusit sa o aducem cu bine pe lume pe cea care ne umple sufletele de bucurie in fiecare zi. Pentru asta ii multumesc si voi "merge pe mana" lui in continuare.

Acuma pentru cine vrea sa se amuze putin, aveti mai jos povestea nasterii! Si cateva poze cu bebe.

Va pup dulce [pup][pup][pup][pup][pup][pup]

 

Povestea nasterii Mirunei

http://geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau

 

Pozici

http://pg.photos.yahoo.com/ph/madalina_pavel78/my_photos

 

 

 

 

[mamica]Madau si [bb]Miruna (15 dec 2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello

 

Ma bucur ca m-am hotarat sa scriu, tinand cont de faptul ca citesc de ceva vreme ce povestiti voi aici. Asa ca ar trebui sa incep prin a va multumi ca va alocati putin timp pt. a va impartasi experientele. Lucrurile frumoase pe care le-ati povestit m-au determinat sa merg la dr. T si ma bucur ca am facut-o.

Nu am inca un bebe, sunt in faza de analize, iar pe 30 merg la echo la dr. Iosup pt. ca "s-ar putea sa am ceva in cavitatea uterina" (si sper sa ramana numai ghilimelele) dar sunt increzatoare ca totul o sa fie bine, sau ca o sa rezolve dl. dr.

Pupici fetelor[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Madau si Lordra am citi povestile voastre si sunt deosebite!sa va bucurati de bb, sa fie sanatoase, mancacioase si cuminti!mi-ati mai dat curaj(ma gandeam cu teama la ce ma asteapta in vara);

Leditia poate ne intalnim pe 23, am si eu programare la 19.30;

 

anasia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Buna!

 

Marinar, bine ai venit printre noi! sa-ti dea Domnul si un bebe, sa putem povesti mai mult!

 

Leditia, ma uimesti! ma bucur tare mult pentru tine, sper de data asta sa fie bine, sa poti pastra sarcina si sa citim o poveste frumoasa despre nasterea bebelusului tau![bis]

 

Cherry, multa bafta! asteptam vesti![8D]

 

chiar, ce mai face doctorul? e bine? sanatos? tot asa glumet? mi-e dor de el...[:D]...(si inca aman vizita la elid="size1">[V])

 

weekend placut!

 

ps. ma duc sa citesc si eu povestile Lordrei si Madalina!

 

[:)]Mariuca(31 dec.2003)[:)]id="blue">id="Script MT Bold">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...