Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

cat dau nasii la masa?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am fost nasi pentru a sasea oara pe 27 august. Am pus 1500 RON. E mult, e putin?! Noi atat am putut! Pe langa celelalte cheltuieli... oricum nu am vrut sa demonstrez nimic la nunta, asa ca eu atat am putut, am mers din dragoste pentru ei si pentru relatia noastra de pana atunci si de viitor! ROMANA , MATEI(04.07.2003) si LUCA (28.08.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tia,depinde de nunta! Eu cand am cununat acum 3 ani aproape,le-am dat 5mil,nunta a fost la tara,intr-o comuna. Duminica acum am fost la Ploiesti,la o nunta,unde nasii au dat 25 mil. Te orientezi....si pana la urma dai cat poti! "La vita e bella" [url="http://community.webshots.com/user/valentinag76"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Incepand de la cateva milioane de lei vechi pana la cateva mii de euro! Depinde de locatie (oras sau sat); camin, cantina sau restaurant; restaurant normal sau fitos (pretul unui meniu!!!!); nunta fitoasa sau normala (cheltuieli ocazionate de nunta: rochie, costum mire, aranjamente florale, etc.). mary si [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/marotaticu/my_photos"]gogoasa mica[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...