Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

intrebari


Recommended Posts

  • Răspunsuri 28
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Initial creeata de cypryan

dupa 12 ani de casatorie si 2 copii este normal sa nu mai simti nimic pentru sotia ta si sa divortezi?


id="quote">id="quote">Nu, nu este normal. Dar depinde de motive?Care sunt motivele in cazul tau?"The pessimist may be right in the long run, but the optimist has a better time during the trip."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"Normal".... poate e, poate nu e, depinde de imprejurari.

 

De exemplu, in cazul unor cunostinte a fost normal: el umbla dupa tot ce misca sub soare, ea la fel.... In cazul asta, da, era normal ca intr-un interval de n ani unul din ei sa gaseasca o varianta mai buna si sa divorteze.

 

 

Elise

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu, nu este chiar normal sa nu mai simti nimic pt sotia ta dar nu este nici imposibil. Se poate intimpla si numai peste cinci ani . E anormal daca vrei sa divortezi numai din acest motiv fara sa fii incercat totul pt a reaprinde sentimentele. Acum depinde...poate sunt alte motive si poate sentimentele sunt pt altcineva.

 

csth

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu este normal sa nu mai simti nimic pt sotia ta chiar daca au trecut 12 ani ar trebui sa faci ceva sa reaprinzi sentimentele sa discutati ce a intervenit intre voi de v-ati departat asa mult unul de celalalt asta in caz ca nu ati divortat pina acum

 

nu calca adevarul in picioare ,daca vrei sa ai trecere la oameni

ajunul craciunului

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca-i normal, dar se intampla.

Din pacate, am simtit-o chiar eu.

Nu-mi dau seama daca chinul sufletesc pe care l-am trait m-a impietrit in asa hal sau daca am descoperit tarziu ca nu avem nimic in comun. Tot dupa 12 ani...

 

http://community.webshots.com/user/tora97

 

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De iubit ea spune ca inca ma iubeste, ciudat este ca eu nu o mai iubesc si nu de acum ci de ceva ani dar am spus ca totul este o inchipuire de-a mea ca probabil o sa-mi treaca. Acum trei ani am facut casatoria religioasa pentru ca am crezut ca si asta este una din cauzele faptului ca eram total paraleli.

Ce ciudat este sa fi la propia ta casatorie si sa nu simti nimic ?![bang]

oricum la multi ani mai buni din 2006!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...