Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

intrebari


Recommended Posts

Cum adica "nu-ti gasesti locul"?

 

Mie mi se pare destul de simplu: daca va mai iubiti, incercati sa salvati relatia...daca nu, c'est, vedeti-va fiecare de viata voastra ...

 

Nu stiu daca exista o explicatie a disparitiei iubirii dintre 2 oameni, asa cum nu exista nici in cazul aparitiei ei... Este, sau nu este.

Daca nu e, ce conteaza daca e normal... daca e bine... daca e frumos?

Nu cred ca ii poti dicta sufletului ce sa simta.

 

Elise

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 28
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Mie nu mi se pare normal... eu fac 14 ani de casatorie si vreau sa cred ca ne iubim din ce in ce mai mult, toata lumea are suisuri si coborasuri, dar la tine dureaza de 3 ani????

 

 

Cat despre nunta, eu am facut-o la 1 ani si ceva dupa cununia civila. Nu a insemnat mare lucru pentru mine, importanta este cununia, practic noi de atunci am inceput sa traim impreuna. Dar ce legatura are asta cu iubitul? Il iubesc chiar daca m-am plictisit atunci.

 

6 ani - 14 februarie 2006

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu, nu este normal! Se pare ca femeile si barbatii sunt intr-adevar de pe planete diferite!

Evident in fiecare casnicie exista suisuri si coborasuri, perioade albe, negre si pastelate, dar ar trebui sa te gandesti pana la urma de ce m-am casatorit cu ea? Am fost orb? Am facut un act conventional-social? Doar pt a avea zgarda pe deget?

 

Nu inteleg si pace. Probabil ca s-a format deja celebrul triunghi..si asta ar explica mai multe!

 

Daniella

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Auzi, dar cu ea ai vorbit? I-ai spus ca nu o mai iubesti, sau ca relatia voastra nu e cum ar trebui?

12 ani de casatorie, 2 copii, nume asemanator... cand am citit m-a fulgerat o intrebare: daca esti sotul meu?

Te pomeni ca in fata ei afirmi sus si tare ce mult o iubesti si ea saraca traieste in povestea pe care i-o spui tu.

 

 

Mami de fetita (1999)si baietel (2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by crini

Auzi, dar cu ea ai vorbit? I-ai spus ca nu o mai iubesti, sau ca relatia voastra nu e cum ar trebui?12 ani de casatorie, 2 copii, nume asemanator... cand am citit m-a fulgerat o intrebare: daca esti sotul meu? Te pomeni ca in fata ei afirmi sus si tare ce mult o iubesti si ea saraca traieste in povestea pe care i-o spui tu.Mami de fetita (1999)si baietel (2004)


id="quote">id="quote">ar fi chiar culmea...sa n-aiba omu' curaj si sa vina pe DC sa te ia pe ocolite ;), ia urmareste-l intra si el pe DC?
ce-si face omu' cu mana lui se numeste lukru' manual [^]...id="red">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chiar ma gandesc ca de fapt niciodata nu cunosti cu adevarat un om si cand zici ca bagi mana in foc pentru el, iti da c-un bolovan de-asta in cap.

Eu am incredere in sotul meu, dar pot sa am siguranta ca n-o sa i se ia, sau ca nu i s-a luat deja?

Mai ales ca cypryan nu da nici o motivatie pentru lipsa lui de interes si disparitia dragostei.

 

Mami de fetita (1999)si baietel (2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by crini

Eu am incredere in sotul meu, dar pot sa am siguranta ca n-o sa i se ia, sau ca nu i s-a luat deja?

Mai ales ca cypryan nu da nici o motivatie pentru lipsa lui de interes si disparitia dragostei.

 


id="quote">id="quote">

 

In domeniul acesta nu cred ca poti avea vreodata siguranta, dar nu cred ca trebuie sa traiesti cu intrebari de acest fel. Iar cand ti se ia definitiv, conteaza mai putin de unde ti se trage. De fapt nici nu cred ca este numai un anumit lucru, ci un complex.

 

http://community.webshots.com/user/tora97

 

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

1.Nu mai sunt sotul nimanui!

2.De iubit i-am spus foarte clar ca nu pot sa o mai iubesc!De ce?Nu stiu!De ce nu pot sa-i spun pe nume nici asta nu stiu! Si ea, la fel ca si altii, crede ca a intervenit o a treia persoana insa daca acea persoana ar fi existat nu cred ca mai eram pe aici cu tot felul de intrebari!

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...