Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Nayel - CF2 ( 8 )


crinuta

Recommended Posts

Pai uite aici, ne-a dat Christina :id="green">id="Comic Sans MS"> Drumul Taberei nr. 106, bl. M 19, ap. 1, sect. 6. Tel.: 777.48.70 (consultatii dupa ora 15.00, cred), iar la maternitate poate fi gasit in fiecare zi de luni pana vineri, pana la orele 15.00.id="red">

Mobilul ti l-am dat pe privat si spitalul CF2 este cel de vizavi de Sofitel!

Mult succes!

PS Care ajunge prima dintre noi sa posteze aici ce si cum a fost. Eu astept sa-mi iasa rezultatele de la analiza de streptococ B pe care o voi face sambata si apoi ma duc. Ca sa ma duc si cu ele. id="Comic Sans MS">id="green">

 

Ioana [gravi]23 saptamani [baietel] si [zana] Katja(30 martie 2004)id="Comic Sans MS">id="blue">

 

poze cu mami, tati si katjaid="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Da,asa sa fie!Care merge prima,povesteste aici![:D] Eu saptamana viitoare o sa ma duc,dar nu stiu inca in ce zi!La spital nu trebuie sa mai fac programare oare?

Mie dr nu mi-a dat sa fac nici o analiza de streptococ B,cand se face aia?[bang] Si dupa ce am citit de Municipal,cred ca e foarte important sa o faci!Cum si unde se face?

 

io[gravi] 25+ cu [baietel] Seby

Poze cununie

[foto]Poze mami si bebe

Poze Craciun,Revelion si cu burtica id="red">

 

Bebe

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, am venit ieri acasa, sunt ok, am nascut prin cezariana ca nu s-a putut normal, promit ca va povestesc totul. Am intrat sa va zic ca am nascut, dar vad ca ati aflat deja asa ca va pup mult[pup] si va multumesc pentru tot ce mi-ati scris. Promit ca intru cat mai curand sa va povestesc cum a fost. Oricum, aveati dreptate, dr. Nayel e un adevarat profesionist, spitalul super ok, personalul la fel. Povestea nasterii o sa o scriu zilele astea.

Pupici multi de tot[pup], ma duc la bebe al meu care e un scump, va povestesc eu mai multe despre el.

Anda si bebe Mark (16.01.2006)

 

toujours optimiste

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20724;122/st/20060107/dt/8/k/0200/preg.png

Pozici:

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/gatita_pequena2004/album?.dir=e131

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari inca o data, vad ca te simti bine. Sa dormi mult ca sa ai laptic si sa te bucuri de dulcicutz! Si...asteptam cu sufletul la gura (mai ales noi cele noi![:D]) povestea nasterii si poze multe!id="Comic Sans MS">id="green">[flo][pup]

 

Ioana [gravi]23 saptamani [baietel] si [zana] Katja(30 martie 2004)id="Comic Sans MS">id="blue">

 

poze cu mami, tati si katjaid="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

amaid="red">, mai citeste si tu pe-aici, pe forum, despre analize & stuff.

inaioanaid="red">, cum zici tu! Pe link-urile alea zice ca 60% din femeile care au facut cezariana pentru primul copil, il nasc natural pe al doilea. In Romania nu stiu cum se pune problema... Cert e ca daca vrei mai mult de doi copii, trebuie sa stii ca a treia cezariana o faci pe raspunderea ta (ti se cere semnatura)...

 

Christina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by ama_kaly

 

Mie dr nu mi-a dat sa fac nici o analiza de streptococ B,cand se face aia?[bang] Si dupa ce am citit de Municipal,cred ca e foarte important sa o faci!Cum si unde se face?

 

io[gravi] 25+ cu [baietel] Seby

Poze cununie

[foto]Poze mami si bebe

Poze Craciun,Revelion si cu burtica id="red">

 

Bebe


id="quote">id="quote">

 

Nu te nelinisti , poate intentiona sa ti-o dea mai tarziu, nu conteaza! Eu o fac la Medsana! Vezi si tu ce zice Nayel, intreaba-l si de asta!

 

Chrisid="purple">, am sa vorbesc si cu Nayel si vedem impreuna. Mersi oricum de informatii.[flo]id="Comic Sans MS">id="green">

 

Ioana [gravi]23 saptamani [baietel] si [zana] Katja(30 martie 2004)id="Comic Sans MS">id="blue">

 

poze cu mami, tati si katjaid="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chrisid="purple"> citesc forumul zilnic,dar nu sunt dr sa stiu si toata analizele pe care trebuie sa le fac!Eu cred ca astea trebuia sa mi le dea dr!

 

pisoi3id="red"> inca o data felicitari si din partea mea si te asteptam cu povestea nasterii!!

 

io[gravi] 25+ cu [baietel] Seby

Poze cununie

[foto]Poze mami si bebe

Poze Craciun,Revelion si cu burtica id="red">

 

Bebe

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, eu ma gandesc sa ma duc la spital la consultatii ca imi e mai usor. Si vroiam sa va intreb daca eco despre care vorbiti ca le face la consultatii le face la spital sau la cabinet. si inca ceva, la spital cum se procedeaza cu banii, cum te programezi,unde e exact cabinetul lui de acolo...etc, ce credeti ca ma mai ajuta...

Mersi frumos![flo]id="Comic Sans MS">id="green">

 

Ioana [gravi]23 saptamani [baietel] si [zana] Katja(30 martie 2004)id="Comic Sans MS">id="blue">

 

poze cu mami, tati si katjaid="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...