Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Nayel - CF2 ( 8 )


crinuta

Recommended Posts

Pisoiid="red">, sa stii ca eu te bat la cap pana ne pui povestea nasterii si eventual chiar putin din film.

Esti norocoasa ca sotul tau a fost inauntru. Al meu era pe drum in timp ce eram operata, deoarece la mine s-a decis in cateva minute ca intru in operatie, cand toti stiam ca voi pleca acasa.

 

Crinuta si [copil] Rayan

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Fetelor, azi la 16.30 am programare la cabinet la Nayel. Abia astept sa vad cum este si , evident, o sa intru diseara sa va spun cum a fost![:D]

Pupicei![pup]id="Comic Sans MS">id="green">

 

Ioana [gravi]24 saptamani [baietel] si [zana] Katja(30 martie 2004)id="Comic Sans MS">id="blue">

 

poze cu mami, tati si katjaid="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bafta, inaioanaid="red">! De-abia astept sa ne povestesti.

pisoiid="red">, eu stiu ca o sa ne povestesti, dar stiu si ca esti singurica cu bb Mark, asa ca te-astept pana iti mai intri in ritm [:D] Cum stati cu colicii? Eu cred ca a mea n-a avut neaparat colici, dar poate ca nu ii dadeam suficient de mancare, atunci... I-ai facut proba suptului lui Mark? Ai cantar? Eu am unul, dar nu il mai folosesc... daca ai nevoie, ti-l imprumut, cu cea mai mare placere.

Numai bine,

 

Christina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor sunt foarte incantata de Nayel! La cabinet nu mi-a placut cine stie ce, asistenta e enervanta dar, in fine, nu m-a deranjat cu nimic deosebit (adica e suportabila pe termen scurt![:D]) in schimb mi-a placut de el ca doctor , am stat mult de vorba, etc. O sa fac tot cezariana, a spus ca nasterea naturala e prea riscanta in cazul meu dar cezariene imi face cate vreau (proprii surori i-a facut 5![:D])!

A ramas ca ne vedem luna viitoare la spital pentru ca i-am spus ca vreau sa vad conditiile si ma voi duce oricum de acum inainte la spital pentru ca imi e mult mai usor.

In concluzie..totul a fost foarte bine, gata, am doctor nou-noutz![bis]

Va pupicesc![pup]id="Comic Sans MS">id="green">

 

Ioana [gravi]24 saptamani [baietel] si [zana] Katja(30 martie 2004)id="Comic Sans MS">id="blue">

 

poze cu mami, tati si katjaid="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu a fost nimic iesit din comun doar ca nu mi-a placut de ea si atmosfera pe care o crea acolo. De axemplu primele 10 minute cat am asteptat, in continuu a spalat ceva instrumente la baie care zdranganeau infiorator si te bagau in sperieti , apoi , a iesit si a vazut-o pe fiica-mea si a inceput "Ce faci mai, frumosule?" (eu: "e fetitza!") ea: Vaai, ce frumusel esti! etc..de "n" ori. Dupa aia..in fine tot felul de intrebari tampite , apoi la eco cand a aflat ea ca voi avea baiat imi spune : "Bravo, acuma o sa aveti pereche si gataaa!" si face o fatza absolut socata cand i-am spus "Nu e gata, ca vreau 3 copii!" ...in fine..tot felul de chestii marunte rau, am zis si in primul mesaj ca nu pot sa ma plang ca cine stie ce mi-a facut..doar ca nu imi place genul ei, atat! Oricum, pana la urma, la cate chestii am citit pe aici de asistente isterice din spitale , ata cred ca e in jumatatea buna![:D]

Dar, important e ca Nayel e pe gustul meu , ca am incredere in el ca medic si ca oricum acum o sa ma duc la spital unde banuiesc ca nu am de a face cu ea! id="Comic Sans MS">id="green">

 

Ioana [gravi]24 saptamani [baietel] si [zana] Katja(30 martie 2004)id="Comic Sans MS">id="blue">

 

poze cu mami, tati si katjaid="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles. Eu am fost o singura data la cabinet si a fost ok, adica statea la biroul ei si isi vedea de treaba.

Oricum, important e Nayel, si daca de el ti-a placut altceva nu mai conteaza.

Eu am ajuns la el datorita triplului test, acea analiza pe care in veci n-o voi mai face, care aproape ca mi-a distrus viata, din cauza careia am venit in Ro sa fac cica amniocenteza ( Multumesc Doamne ca nu am facut), si Nayel m-a calmat de la prima consultatie, de aceea am si ramas. Mie greu imi place un medic.

 

Crinuta si [copil] Rayan

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, eu am refuzat pur si simplu sa fac TT pentru ca m-am tot documentat despre el si mi se pare mai degraba o sursa de stres si atat. Mi-l recomandase dr, am venit acasa m-am documentat vreo saptamana si am ales sa nu il fac. Culmea e ca atunci cand i-am spus ca nu il fac, a zis ca "bravo mie", doar ca el era dator sa-mi spuna si sa nu ma influenteze.[:D] Whatever! Lui Nayel nu i-am spus ca nu l-am facut si nici nu m-a intrebat.id="Comic Sans MS">id="green">

 

Ioana [gravi]24 saptamani [baietel] si [zana] Katja(30 martie 2004)id="Comic Sans MS">id="blue">

 

poze cu mami, tati si katjaid="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...