Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

alegere doctor ginecolog


elen

Recommended Posts

dragele mele, eu sunt in faza de alegere a doctorului cu care sa nasc (cand va fi ...dar anul asta sau inceputul lui 2007:)adica sunt la cap analize ) si as avea nevoie de un sfat. ceea ce mi s-a recomandat pana acum de o prietena a fost criticat de alta. mai pe scurt : a nascut cineva cu doctor badiu? ref analize : sotul ar tb sa faca si el? doctorul mi-a zis ca nu, ca-s suficiente doar ale mele, dar eu nu prea vad asa lucrurile. astept sfaturile voastre. multam
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Hei! mercic de raspuns!! veste super buna pt fricosul meu :) (nu suporta acele!!!!)

 

Credeam ca ar tb sa faca si el analizele pt a nu exista anumiti virusi care sa se transmita la bebe. E drept ca nici doctoul nu ne-a dat...

 

Te pup si o zi buna si sper ca in putine luni sa fim doua:) cd scriu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noua medicul ginecolog ne-a recomandat analize amandurora. Sotul meu a facut analizele pt hepatite, SIDA, RH, VDRL-ul... imi amintesc vag, dar stiu ca a facut si el.

 

Paza buna trece primejdia rea! E bine sa faca si el analizele. Iar in privinta medicului ginecolog, alege pe cineva cu care sa te simti tu bine si in care sa ai incredere, un doctor pozitiv si care sa fie disponibil oricand.

 

Claudia, Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)

Poze Mara si Matei

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ...gasca:) (pupici Mara si Matei)

 

Tks pt sfaturi...cred ca vom merge 2 la intepat (la amandoi ne e frica de ace, dar eu sunt mai viteaza:) ).

 

Doctor bun si disponibil pare o utopie dar sper sa gasesc un doctor cu care sa fiu linistita. Fiind primul copil, sunt convinsa ca o sa am 1000 de intrebari, 1 mil de simptome si asa mai departe, deci disponibilitatea este f importanta pt mine. Nu sa stau mereu in cabinetul lui, dar at cd ma duc sa nu se uite la ceas

 

Vorbim...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...