Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Drumul Taberei (5)


Recommended Posts

FETELOR CE FACETI?????

Mai ma tineti minte... aia mica si nebuna[:D]

Asta mica si nebuna se tot uita dupa voi prin parc (cand ies cu Maya)..numai ca acum nu prea am mai iesit ca vine bacul... mai am 5 zile... va rog eu mult sa-mi puneti o pila acolo sus si sa-mi tineti pumnii[pup][pup][pup]

 

La atestat am luat 10!!! si asta datorita lui MISHULINA [pup][pup][pup]

Ai eu abia astept sa scap de bac ca ne putem vedea iar!!!

 

BUN VENIT celor noi ...o sa incerc tot dupa bac sa refac listuta.... si Alina la ce firma de net esti? parca miros ca la aceasi cu mine[:D]

 

PUPICI DULCIIIIIi!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 57
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Am sosit si io de la Moldova inaopoi in DT cel calduros[bang]

Onetzica si Clori bun venit! Primim si fara bebe, ce, Emma de ex e bebele nostru, il crestem s=cu spor si drag [biz] Firma de net noi avem DeckNet daca nu e reclama, cu Hobbynetul am luat teapa mare catnoi.

Emmaaaaaaa felicitari, dar iti mai tin 4 opumni stransi de luni incolo, vezi poate nu iei ca te raportez la moderator ... ce e domnule cu forumul? Ca il gasesc cam schimbat....

Voi ce mai faceti? Cine mai vine prin parc??????????????????? Burtica lui Aramona cum e? Adi2003, mai traiesti? Dar Irismetal? Hai mai ca e o veste buna macar ca a inviat subiectu'. Imi bine sa rad, pagina anterioara era cu urarile de Paste. La multi ani!

 

Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes id="red">- Carl G. Jung id="orange">

site,id="orange">nunta,id="orange">nastereaid="orange">id="size3"> [hop][hop][hop]id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am fost ieri la Gradina Botanica... pe seara (daca ma aude Andora cu cine ...ma bate [:)]).....si m-au mancat tantarii de m-au terminat

Eu am mai iesit cu Maya si cu Sim prin parc..dar nu am vazut pe nimeni...dupa bac... mai plec din bucuresti,daca iau fac si scoala de soferi ...dar tot ies....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Emma pai da funduleata s-o batucesc bine.... sper c nu cu mr [alcool][xx(][8] Simona a luat permisul? bafat la examene! Hai xmai vorbim ca fug la patut..paaaaa/////

 

Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes id="red">- Carl G. Jung id="orange">

site,id="orange">nunta,id="orange">nastereaid="orange">id="size3"> [hop][hop][hop]id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ba da cu...mister....dar te-au razbunat tantarii ca m=au facut zob....ne-am vazut si noi dupa 4 luni(ne-am mai vazut de 2 ori ...dar doar 5 minute).....

 

Simona maine are examen...si dupa pleaca 3 saptamani..ce ma fac eu fara Maya[q]

 

Eu azi am avut examen scris la romana.... a fost bine ,insa tare mi-e frica la mate.....

 

 

Va pup si abia astept sa ne vedem....

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...