Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

All about Constanta (81)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si noi punem deocamdata haine umede din balcon pe calorifere pt. umidificarea aerului dar si sa se usuce mai repede ca tot timpul asteapta alte haine la rand locul caldut de pe calorifer[:D] In legatura cu umidificatorul, asta iarna prin februarie mergem la selgros ca sa cumparam unul(umidificator). -am socat pe baiatul de pe raionul respectiv cu intrebarea noastra. Cica toata lumea ii cere radiatoare, calorifere si chestii d'astea, si nu au avut niciodata asa ceva(adeka umidificator). Ramane sa incerc anu asta la carrefour ca sa nu se maiimbolnaveasca iar pitica. Sanzi super pozele, ce de costume frumoase. Iar despre Peter Pan si vrajitoare ce sa mai zic? super Aura, mamica Nicoletei(29.09.2004) si a lui Andrei(12.06.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza! hihihihi Cornelia ai vazut? sa-mi mai zici cand mergi la munte sa nu calc pe acolo [:D][:D] pupici piticilor, sper ca nu mai sunt raciti acu'. doamna Witch tare misto ai fost! si peter pan la fel.hahahahaha, da, iarna la 23 de grade. vreau si ioooooooooo! Adriana refacere rapida lui Razvan. dar de unde otita acum? Cristina de ce e suparata tinkerbell? fug la munca. sa aveti o zi frumoasa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mav pt. aniversare incearca sa lasi piticul la parinti sau la cineva de incredere pt. o dupa-amiaza, seara si eventual si noapte si fa o fripturica mica si un desert mare sau mik pe care il puteti servi eventual in dormitor[olala]. Iar tinuta obligatorie sa fie cat mai sumara(nu mai propun ca ma[:I]). Noi anul asta in august tot 9 ani de cand ne cunoastem am facut si 5 de casatorie dar ne-am adus aminte prin septembrie de aniversarea noastra[bang]. Ei sanatosi sa fim ca ne aniversam si la anu' Aura, mamica Nicoletei(29.09.2004) si a lui Andrei(12.06.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tatianaaaaaaaaaa cred ca-s cea mai mare ghinionista. Am ajuns aseara pe la 8 fara la sala si imi spune tipa de acolo ca inchid la 8 pt. ca e ultima zi pt ca de pe 1-15 nov e sala inchisa ca se schimba patronu'[bang]. Oooooooooofffffffffff viata mea. Mi s-a trezit piticu. Revin mai tarziu Aura, mamica Nicoletei(29.09.2004) si a lui Andrei(12.06.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iulyp,acum am vazut ca ai 2 copii la distanta mica de varsta(sa-ti traiasca!).cum te descurci?ai ajutor?? si eu as vrea sa-l proiectez pe b 2 dar imi este frica ca nu o sa fac fatza!!!! ege si[zana] arzu ege (30.09.2005) http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si pupici, la toti cei mari si mici!(na ca mi-a iesit bine) Mav, la astfel de evenimente ai primit deja cea mai buna oferta. Pot sa completez ca nu trebuie sa fie o masa ffff bogata doar esentiala, adica unpreparat de baza este suficient, iar desertul pe masura. Bautura nu poate fii decat una adecvata. Tu nu trebuie sa te obosesti prea tare ca altfel mananci , bei si abia astepti nani. Concluzie:o fripturica cu o garnitura si salata, desert; un tortuletz nu prea mare si bauturica, un vin bun sau de ce nu o sampanie. Lumanare musai si imbracaminte sumara(dupa cum va permite caldurica din casa). Iar voi ceilalti.....mi-ati facut o pofta de munte . Sper sa pot rabda pana in ianuarie . Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002) http://community.webshots.com/user/Madamsadamy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ege ma descurc destul de bine pt. ca pe fetita am dat-o la cresa cu vreo 2 luni inainte sa nasc ca sa nu asocieze ca din cauza lu bb mik o dau pe ea de acasa. Pot sa spun ca fata s-a acomodat destul de bine cu noul statut de surioara mai mare si are grija de bebe, il urmareste si imi zice tot, ex. "mami a vasat bebe tot". Sunt niste dulci. Daca te hotarasti spor la treaba si sa stii ca e super cu 2 pitici, chiar daca in cazul meu sunt singura de la 6 dim. pana pe la 7 seara cand vine tati. Il infofolesc pe bebe mik bine pe vremea asta si ne ducem si aducem singurei surioara de la crese, mai nasol e cand ploua. Pupici Aura, mamica Nicoletei(29.09.2004) si a lui Andrei(12.06.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cris, a fost un carnaval organizat de cei de la Mare Nostrum (cu ocazia zilei Marii Negre), unde au invitat copii de la majoritatea gradinitelor din oras. Am luat si o mentiune, cu diploma si un mic cadou. Am facut mai multe filmulete, poze mai putine si de calitate cam indoielnica, am pus totusi citeva. Aveti filmul cu Mica sirena? Daca nu, vi-l copiem noi. Voi ce mai faceti, tu unde predai? Adriana, ce de necazuri pe voi! Iar a trebuit sa luati antibiotic? Anti-gripalul i l-ai mai facut? Aura, poti incerca la sala unde merg eu (hotel Sport, pe Mircea). E printre putinele unde se face si aerobic pe linga aparate, iar antrenoarele sunt superdragute. E deschis pina seara la opt. Chiar, Adinutza, unde ati disparut? Sa-l pregatesti pe tati pentru rolul de Mos, ne dorim sa-l vedem din nou in exercitiul functiunii. http://new.photos.yahoo.com/gabrielatitz/album/576460762332998456#page1 gabi & alisia (5 sept.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...