Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

All about Constanta (81)


Recommended Posts

la multi ani tuturor celor care isi serbeaza azi onomasatica! [s] babyyy sa va traiasca paul[copil] ,sa fie sanatos si sa aibe mult noroc in viatza! criq,ms mult [pup] sinzi,de ce e mai diferit fatza de ce faceai aici?voi ati emigrat? poti sa-mi trimiti si mie un pm cu mai multe detalii,te rog!ne-ar tenta si pe noi. mamacita,daddy,voi lucratzi in spital? mav,insanatosire grabnica andreei.nu pot sa cred ce aud!![:0] ege,acum vreo 2 noptzi,s-a trezit din somn plangand.ne-am speriat,era cat pe ce sa o ducem la urgenta.tr sa-i mai iasa un canin.azi a facut kk mai moale,de 2 ori.ea care face kk 1 data la 2-3 zile. va pup,noapte buna! ege si[zana] arzu ege (30.09.2005) http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna dimineata imi cazu conexiunea cand sa dau raportul. July imi pare bine ca Teo e ok la gradi....inseamna ca ii place intr-adevar daca asa pedeapsa este valabila....[:)] mamacita distractie placuta cu vopsitul [:D]multumim inca o data de vizionarea pozelor. destept baiat Alex, vroia sa deschida usita [;)] Ege nu cumva pitica a avut un vis urat...? lui patrick si se intampla asta cand era mai mic.... o zi frumoasa tutturor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor spuneti-mi si mie cat trebuie sa fie umiditatea in mod normal in camera. Eu stiam ca intre 50-70% . Eu o am cam 50 si un pic si cu toate astea se simte aerul uscat si toti ne trezim muciosi dimineata, desi sunt 24 grade. Daca stiti vreun umidificator mai bun spuneti-mi si mie pls. Aura, mamica Nicoletei(29.09.2004) si a lui Andrei(12.06.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut! [pup] pt gandurile bune adresate Andreei!!! Deja este mult mai bine! Ieri ciripea vesela si desena cu mana stanga (are branula cu atela si nu poate folosi manuta dreapta). S-a cam plictisit la spital... Si baietelul de la Cumpana este mai bine! Si lui i-au scos drenul! Stiu ca patania Andreei v-a socat, ca si pe noi. Nu v-am povestit ca sa ma vait... ci ca sa stiti ca se poate intampla si asa ceva, la varste mici! Nu doresc nimanui sa treaca prin asta, dar am gandit ca "paza buna trece primejdia rea"! Va pup! Cateva poze de aseara, [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/victoriacioroiu/detail?.dir=/1c56&.dnm=def6re2.jpg&.src=ph"]aici[/url] Va urez o zi frumoasa![flo] Vic & Sebi (04.02.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut! [bang]am uitat sa urez bun venit pe asta lume lui paul-sebastian, refacere rapida si mult laptic pentru carmen. am pus poze noi de aseara "new". roxa super pozele cu mica "clona", sa stapanesti sanatoasa culoarea parului.[pup] sinzi [pup] pentru micul inotator. astept poze din excursie. [:D] mamacita tare istet alex, voia sa mai vada daca mai este ceva dupa usitza? [cool] [url="http://community.webshots.com/user/ontica"]poze cu noi[/url] [pup] Camelia & [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsrd20040227_-8_My+child+is+Alexandra.png"]Alexandra -Elena[/url] [zana] (27 feb 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

camelia, pls, e musai sa ne intalnim, sa ne dai si noua pozele cu noi, ca eu nu le pot descarca de pe webshots (tb sa am softul lor instalat si n-am chef... alta data mi-a zapacit calculatorul).[dual] tania, [pup] stii sa fii o gazda buna! Vic & Sebi (04.02.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutici! [bis][bis]Multumesc din tot sufletul pentru bucuria de a-mi fii alaturi aseara! Sincer nu m-asteptam sa veniti aproape toate si...m-am cam fastacit la capitolul ...meniu. In prima faza am zis ca servim o prajiturica, dar vazand copii ca faceau ture pe langa masa am scos arsenalul culinar... Ma bucur ca am avut timp sa mai si vorbim...ne-au crescut copii si nu mai sunt dependenti intr-atat de noi.Abia astept sa vad pozele. pupici inca o data tuturor...[pup] PS:A fost o intalnire ...zonala..pt. ca am facut invitatia din pripa...si n-aveam timp sa ne organizam . Dar se poate si sper sa ne intalnim cat de curand in plen! Tania cu Anduta(14 sept'96)+ [iepu] Bibi (14 febr'04) Ce nu poti controla...evita!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mav
[biz]tania, am pus si eu poze... e drept ca nu asa multe ca si camelia si ca poti sa le salvezi singura, fara sharing, dar eu nu merit pupici? Vic & Sebi (04.02.2004)
[pup][pup], dar unde-s pozele??[:)] Tania cu Anduta(14 sept'96)+ [iepu] Bibi (14 febr'04) Ce nu poti controla...evita!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...