Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

All about Constanta (81)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Tania a fost placerea noastra, m-am bucurat tare ca d-rele noastre s-au impacat bine. [pup] Alina vezi daca poti sa iei [foto] de [url="http://new.photos.yahoo.com/onticadc/album/576460762335632848"]aici[/url], daca nu ne auzim pe mess.[pup] [url="http://community.webshots.com/user/ontica"]poze cu noi[/url] [pup] Camelia & [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsrd20040227_-8_My+child+is+Alexandra.png"]Alexandra -Elena[/url] [zana] (27 feb 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara.vin sa va spun ca aseara am ajuns la urgenta la sto,atolog asta dupa ce 2 ore m-am invartit in tot orasul sa caut un cabinet non stop.in sfarsit la 12 noaptea am gasit unul.de frica imi trecuse si durerea.noroc a fost ca mi-a salvat maseaua.a fost nervul cica(dupa cum spune doctora) "mare si gras".m-a cam durut cand l-a scos dar acum nu ma mai doare.luasem prea multe pastile si nu ma lasa durerea.asa ca mi-am luat inima in dinti si m-am prezentat la dentist.acum mi le repar si pe celelalte si fac si un detartraj. in rest suntem bine, razvan e foarte bine la cresa.la servici e bine.ne vom muta intr-un sediu mai mare.nu o sa mai fie la 5 minute de casa si cam la 20 minute.dar e bine oricum. nu stiu ce sa ma mai fac cu bautul ceaiului.iar bea cel putin 3 biberoane de ceai peste noapte.as incerca sa-i dau sa bea cu cana dar nu cred ca vrea.am incercat sa-i dau suzeta dar nu o mai vrea.vrea CEAI.nu apa, nu suc,CEAI.la 1 noaptea trebuie sa-l schimb pana la piele ca nu mai face fata pampersul.la cresa nu bea asa.nu le da ceai decat la 10 si pe la pranz si pe la 4.dar acasa m-a disperat.si nu mai e nici vara.[bang]cam atat de la noi. va doresc tuturor o seara minunata. [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/nastasie_adriana/my_photos"]albumul meu[/url] adriana&[copil]razvan 01.11.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dady [pup](stii tu pt ce)[;)] eu abia acum am reusit sa o adorm pe ege,dupa ce mi-a plans vreo 10 min ca am scos-o din cada[dus] de maine ii dau lapte dorna 1.5%,poate asa se intarca si ea,daca nu luna urm ma duc la ginecolog sa-mi prescrie ceva paqstile de intarcare[alcool] noapte buna si wee placut! ege si[zana] arzu ege (30.09.2005) http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza! tania...[bis] adriana, lasa baiatul sa se hidrateze! asa a baut si sebi intr-o vreme, de demuuuult... dar acum, de cand nu mai primeste biberon ziua, ci doar cu lapte, seara la culcare, alerg dupa el si-l rog sa bea macar o gurita de apa si... greu il conving! si sigur nu este bine hidratat, dar ce sa-i fac?! nu pot sa beau eu in locul lui.... (ca o curiozitate, aseara, inainte de culcare, a baut 2 biberoane de lapte, apoi s-a trezit pe la ora 4 si a cerut iar, inca 2 bibe! incredibil, dar a dat gata peste noapte o cutie de 1L de lapte!!!!) n-am inteles, unde iti "faci dintii"? ca doar nu la urgenta? ege, mi-a spus educatoarea lui sebi ca daca esti calificata (ai liceul de specialitate sau colegiul de invatatori/educatori sau cum s-o chema), nu mai este nevoie sa faci modulul PP. mai bine mergi la ISJ Cta si intrebi, sa fii sigura! succes! camelia, saru-mana!!!![dual] sinzi, ce mai face micul inotator? paaa! fugim la gradi, in acorduri de "nuuuu vauuu sa meeeerg la seviciuuuu!!!!!!!!!"[q] pupici! Vic & Sebi (04.02.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata la toata lumea si va urez o zi frumusica foc. La multi ani Tania. Am vazut multe poze de la ziua ta, o gramada de domnisoare frumusele siun domnisor care o rezolva pe mami la buzunar[:D](sau la nasture, ca n-am vazut bine). Of ce ma oftic ca nu va pot retine asa cum trebe[bang]. dar lasa ca trece ea iarna si vine vara cand o sa creasca si strumful meu cel mic si o sa putem pleca tralala(adika eu cu cei 2 bebici singura, fara ajutor) si o sa aterizez si eu pe la intalnirile voastre din parc si o sa va cunosc[il]. Aura, mamica Nicoletei(29.09.2004) si a lui Andrei(12.06.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ege spor la aerobic. Dar ce program au acolo?si ce scoruri? daca nu deranjeaza intrebarea. Si inca o intrebare care sper sa nu deranjeze: Tania ce ai sarbatorit tu acolo? ca vaz ca te cheama Tania Laura si nici ziua ta de nastere nu-i. Aura, mamica Nicoletei(29.09.2004) si a lui Andrei(12.06.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mav super pustiul tau cu "nu vau la seviciu". A mea de cand a inteles ca tati merge la serviciu vrea si ea la cresa ca doar ala e serviciul ei. Oricum ne ciocnim si noi de plangeri din astea cu "nu veau la chese".[pup]la micul suparat. Aura, mamica Nicoletei(29.09.2004) si a lui Andrei(12.06.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...