Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

All about Constanta (81)


Recommended Posts

crixia,vreau sa incep sa-i dau cate 30 ml de lapte dorn ala inceput si apoi sa-i maresc.tu ai o alta idee ce as putea sa fac? la ibis este o ooferta acum 220 euro pe an luni-dum de la 7-16(parca)si mai au program full time de la 7-22 nu stiu cat e pe un an vreo 420 de euro.dar poti sa-ti iei ab pe 3 luni dar nu stiu cat costa.daca vretzi ma interesez.imi place ca e curat+e sauna inclusa. mav,eu nu am facut lic de specialitate dar am facut colegiu dar cu legile astea ale lor!!!in 2004-2005 ne-au acceptat diplomele dar acum vor sa facem modulul asta care e vreo 150 de euro.asta e!! ege si[zana] arzu ege (30.09.2005) http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Uf....intru putin, desi asa o stare am...[poc][poc][poc] Am avut o zi groaznica....... efectiv infernala . Mi-a mancat toate resursele fizice(am avut de alergat in multe locuri) si psihice.Brrrr... Ege,[asia].Am vizionat albumul tau si am vazut o familie tare frumoasa!Poza asta chiar e deosebita: http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/detail?.dir=d17bre2&.dnm=8295re2.jpg&.src=ph Ai fost nasica anul asta??? Iulyp-maiiiii....sunt Gabriela, nu Laura....nu stiu unde ai vazut... e o greseala....Oricum , multumesc pt. urare si.... daca o sa fi activa mereu pe forum, incetul cu incetul ne vei putea recunoaste ...e greu la inceput.... Pup fetele si we placut...pentru mine o sa fie, ca vine Costin acasa. Yupiiiiii! Tania cu Anduta(14 sept'96)+ [iepu] Bibi (14 febr'04) Ce nu poti controla...evita!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tania poti sa ma tai cu cutitul dar eu azi dimineata am vazut ca scrie Tania-Laura. Uuffffffffff neuronul asta al meu.[alcool] Se vede ca dorm un sfert de noapte pe noapte de cinci luni incoace. Acu trebe sa-ti dau mielu'. Aura, mamica Nicoletei(29.09.2004) si a lui Andrei(12.06.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna mamici. Cu intarziere multumesc ptr urarile de acum 2 zile adresate lui Cristi si va dorim si noi acelasi lucru, la toate [pup]. Cristi este ok, evolueaza parca de la o zi la alta, spune multe cuvinte dar nu le leaga in propozitii, mananca bine, are in olita un inamic si din cauza asta nici nu o foloseste, nu cumva sa ii pape [indecent]. Ege voiam sa te intreb de ce te-ai hotarat tu la dorna 1,5 si nu 3,5 ptr ca cei mici au nevoie de mai multe lipide. Eu cam tot la 1 an si 2 luni am intarcat, epuizata caci ccc Cris statea tot mai mult agatat de ...mine[;)] si inecpusem de mult serviciul. Nu a fost si nu este nici acum un fan lapte pasteurizat sau de orice alt fel. Tania cumva cretulina ta mica si dragalasa ajungea asta-vara in parc la far cu o domna mai in varsta? Dana, mamica de Cristian (13. o1. 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[quote]Originally posted by iulyp
Tania poti sa ma tai cu cutitul dar eu azi dimineata am vazut ca scrie Tania-Laura. Uuffffffffff neuronul asta al meu.[alcool] Se vede ca dorm un sfert de noapte pe noapte de cinci luni incoace. Acu trebe sa-ti dau mielu'.
Nu zic ba....[:D] [quote][i]Originally posted by Bdana Tania cumva cretulina ta mica si dragalasa ajungea asta-vara in parc la far cu o domna mai in varsta? Dana, mamica de Cristian (13. o1. 2005) Nuuuu , cred ca seamana cu altcineva, dar aprecierile le accept![:D] Tania cu Anduta(14 sept'96)+ [iepu] Bibi (14 febr'04) Ce nu poti controla...evita!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! Sofia mea doarme inca asa ca am intrat sa va salut! Cristina, multumesc mult, asa e, pana la urma tot la vorba ta, cu aerosolii am ajuns. Numai ca nu trebuie sa ii fac decat atunci cand este racita, sau asa am inteles de la ei. Asa ca te sun cand da primul semn de bronsita [bang]...Cum a fost la inspectie? eu ma agit mai mult decat de obicei pt ca mi-am pus ceva in cap (iti povestesc pe PM) si tb sa fac mai multe activitati...maine am un curs la CCD, 10 ore /zi... Mav, si voi cu bronsitele? si tot asmatiforme le facea? Sofi ia deja Siongulaire si Rybomunil. Sper sa fie bine ....sanatate lui Sebi...oricum cred ca e o legatura intre cele 2... Ege, vrei la titularizare? ce materie? succes la invatat. Daca vrei materiale pe psiho-pedagogie, anunta-ma. _______________________ IUBESC VIATA!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mada, voua cine v-a dat singulairul? sebi nu mai ia singulair din octombrie... si dupa ultima angina pultacee, a ramas cu un sforait dubios (tinand cont ca el a avut operatia de polipi acum juma de an si ca acum nu are mucisori, e tare ciudat[bang])... am fost la orl si cica e ok, desi ne-a dat picaturi antialergice de pus in nas. vom mai merge din nou la d-na dr lazarescu, la policlinica 2... si oricum ma gandesc sa ajungem cat de curand la bucuresti, pt un consult mai amanuntit. dar sofi este bine acum, nu? eu asa sper! nu mi-ai raspuns: apari la antena de cta? eu nu prea am timp de tv... bdana, sa-ti traiasca si baiatul si sotul![cheers] sa fiti toti sanatosi! desi erau cu dedicatie pt tania, am aruncat si eu un ochi la poze![;)] si lasa ca aveti timp si pt olita, inca este mititel cristian! o seara frumoasa!!!!!! Vic & Sebi (04.02.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...