Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Reteta excelenta si rapida - Prajitura cu branza


crisiacob

Recommended Posts

Mie mi-a salvat onoarea fata de socrella ieri prajitura asta [biz], dupa ce cam arsesem o placinta pe fund am facut-o repede si am pus toate ingredientele la gramada ca ma grabeam, le-am amestecat la mana rapid si tot in graba am mai aruncat niste lapte, 1 ou si faina ca sa iasa mai multa (am stricat nitel proportiile [ups]) dar a iesit muuuuuult mai crescuta si mai gustoasa ca prima oara.... si socrella se mira cu ce-i facuta si imi plangea de mila cat o fi trebuit sa bat la albusuri [:I]... iar Gogo nu mai zic ca s-a repezit la "papa".

Sarumana din nou deci.... [:I][pup][flo]

 

Andreea [balcon] & Gogo [aerob] site id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)id="red">

[foto]

nunta

Povestea Gogosiciiid="size3">id="teal">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 60
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by bubu05

Ce este quark-ul? Sorry...just curious!Oana & Vladutz (2 ianuarie 2005)Poze cu Vladutz


id="quote">id="quote">Quark-ul este branza de vaci.E ceva mai fina decat branza de vaci care se gaseste in Ro la pachetele,dar gustul e la fel.Tinteste spre luna. Chiar daca nu reusesti, macar vei fi printre stele.id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Numai cand vad titlul subiectului imi ploua in gura [pofta]

 

Ieri seara am facut pizza, dar azi cred ca imi mai incerc norocul cu prajitura asta delicioasa!

 

Sid="blue">evdiklEid="blue">rim arasiNid="blue">da en Sid="blue">evdigim kim bilIid="blue">yor musuNid="blue">?id="Comic Sans MS">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu tocmai am bagat-o la cuptor...miroase bine, dar cred ca va fi un esec total.Blatul mi-a iesit mai subtire decat amestecul de branza si m-am chinuit putin pana am reusit sa o intind.Dar va spun peste 25 min. cum a iesit.

Totusi blatul cum trebuie sa fie? Mai consistent decat amestecul 2 sau mai subtire, asa cum mi-a iesit mie?

 

mamica lui Mateut 11.09.2003

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am facut iarasi prajiturica, acum e fierbinte si nu opot manca,dar din cate imi dau seama a fost mai buna aia de aseara.Adevarul e ca aseara am folosit jum din cantitatea de branza,acum a iesit mai moale.Oricum e comestibila.Astepta comentariile membrilor din familie

 

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...