Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

40 cu + sau - (cap28)


Recommended Posts

Daca va plingeti ca nu aveti fete prin zona, iaca hop si eu...Anul asta am ajuns la 40 + (41).Am un baiat de 20+ (20 si 10 luni) si o printesa de 5 luni si 12 zile [:D].Asa ca acum stau acasa (an un an concediu fara plata) si cam toata existenta mea se invirte in jurul buburuzei...cel mare e in armata iar sotul mai mult pe la serviciu...Am de citi toate posturile voastre (28 de cap e ceva treaba, nu?) sa ma pun la crtent... O zi buna si mai povestim...[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor am lipsit motivat!Astia de la elecrica schimba cablurile si ne tin fara lumina de la ora 8 pana se intuneca....asa e la noi... Lunna, am facut cafea fara cofeina pentru tine, iar pentru celelalte fete cu cofeina!Nu am facut pertecere de ziua noastra(la 25 ani de la casatorie)ca nu s-a putut!O masa mica in familie si atat!Va pup pe toate!Un weekend placut! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro"]Redati-mi viata![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

GABI si LUNNA, multumesc ptr. primire! Sper sa reusesc sa fiu alaturi de voi cit mai mult si mai des... GABI, baiatul meu Darie mai are mai bine de do ani de armata de facut. Da, in Israel baietii fac 3 ani de armata. Mia, printesa mea, se pregatescte de dintisori...Asa ca e mult mai miriita ca de obicei, vrea mereu in brate...altfel e un copilas tare bun (super-rasfatat). vA PUP PE TOATE, O ZI BUNA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! Doina multi ani in continuare fericiti si sper ca visele voastre sa vi se indeplineasca!!! Multumesc pt cafea [;)] !! Ce nasol cu lumina asta,parca am trai iar in epoca de aur [:D] Ramona ai grija cu fata prin brate,ca a mea si acum vrea leganata la somn pe picioate [bang] (numai amiaza ce-i drept[:D]) 3 ani...tare mult se face acolo armata....[bang] Gabi_K imi place noul tau nik [cool] Dana [RO] Paul(6) [auto] Ana Maria(2) [fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor sper ca ma mai tineti minte....tre sa recunosc ca mi-a fost tare dor de voi, dar lipsa mea a fost motivata.Oricum ma bucur ca am putut intra din nou, ca aseara am mai facut o incercare dar a esuat din cauza net-ului care merge f. rau...mai nou. Sunt tare in urma cu noutatile si va rog sa ma scuzati ca nu am timp sa va citesc. Va pup pe toate si va doresc un wek. cat mai placut. MG [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...