Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

40 cu + sau - (cap28)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna ziua la toata lumea!!!! ma primiti in clubul vostru??? pe 30 decembrie am implinit si eu...20 de ani ...pe cite un picior!!!! ma cam sperie cifra, dar sper sa ma obisnuiesc repede, ca e a mea, muncita cu sudoare..[:-)))] va sarut pe toate!!! mama domnisoarei Cristina [majoreta] (28.09.1993)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara tuturor ,fiti bune si primiti-ma si pe mine in clubul vostru ,ca tot caut sa-mi fac un grup de prietene virtuale ,si de-abia dupa multe citiri v-am gasitpe voi .sunt tinerica 40 pe un picior dar cu mintea ca la 20.va citesc si cred ca sunteti tare dulci si sa va spun de mine[cafea]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Gabi ,multumesc Doina ,sper ca nu datorita mie ,fetele nu mai scriu pe aici,nu de alta dar am citit capit.anterioare si mi s-a parut ca sunt niste fete f.active si super[cool].E cam tirziu ,dar beau o cafea si m-am gandit sa intru pe forum sa vad ce mai e.Am o fetita pe clasa l ,si pina acum am facut treburi administrative ,un pic de ordine spalat de vaseetc. nu va mai plictisesc cu lucruri de-astea.Eu va pupicesc pe toate va doresc noapte buna ,mai intru si pe altceva.[:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...