Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

40 cu + sau - (cap28)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna seara va spun si eu nu inteleg nimik parca sunt pe alta lume....ce a facut frate oana? da kuki? iubitele mele nu va mai suparati asa si nu va lasati afectate de "comentariile" altora ca le dati satisfactie daca plecati asa repede....si apoi nu vi se pare ca renuntati prea usor la momentele astea placute cind ne "intilnim" aici? nema te rog eu nu mai fi asa suparata si mai am o rugaminte: macar citeva zile incearca sa nu intri decit aici sa nu te mai "enelveze" (vorba fiului meu) nimeni draga mea ca mi se pare ca prea suferi pentru toti ....[pup] pentru sufletul pe care-l pui in tot ce faci! soni [pup] pentru stilul tau mortal! esti super cool!n-am gresit cind am zis ca ai 20+.(sau 20-?) uite faceti un experiment: o saptamina intreaga nu intrati in alte sub. decit aici sa vedeti ce bine va e.....eu asa fac...cu mici exceptii...mai trec pe la oltence, la optimiste, oricum numai subiecte pozitive... cred ca sunteti prea destepte pentru cine va citeste neinvitat.si daca dispar si eu neanuntata revin cu"parul schimbat"(acu' sunt roscata....da' pot trece repede la negru ca am mai fost) [pup] [url="http://new.photos.yahoo.com/doinaandreadoi/#page1"]doi bebeii[/url] [url="http://new.photos.yahoo.com/doinaandreadoi/album/576460762312280985#page1"]poze cu noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey,la inceput m-am intristat,apoi m-am bucurat si apoi am ris.Na,ca printre cele alea mai si scapam un zimbet.C-asa-i in tenis! Despre ce sa va scriu sa n-o iau in freza?[:D] Stati asa.Mish,bine-ai venit la noi!Io,una,va zic de pe-acum ca nu plec de pe DC pina nu sint data afara.Parol!De-a dreaku' ce sint![:D]Si pentru ca mi-e drag topicul asta si pe voi va iubesc pe toate. Acu' inca o data adresa mea de mail:ghiompirica @ yahoo.com fara spatiile pe care le-am implementat. Iuliana,io te tzuc.Am vazut si citit.Pot spune ca m-am intristat si m-a durut,dar asta este.Am voie sa scriu asta?Ca io de ieri dupa-masa nu am mai intrat pe-aici. Lu,felicitari! Cine mai vrea adresa mea postala si nr telefon sa-mi scrie ca am pierdut sirul cu totul si nu mai stiu cui le-am trimis si cui nu.[bang] Maria,asa arata si bmw-ul nostru.Pt ca avem un pirdalnic de mitz in curte caruia ii place tare mult pe capotele tuturor masinilor. Sa traiasca Luca cel dragutz!Si surioara cea atit de tinara. Valeu!Oana,uite de la mine[flo][flo] Imi pare rau ca ai plecat si sper ca vei gasi o forma sa pastram legatura. Gabi,tin pumnii sa mearga totul bine si sa se termine si cu problemele tale. Simona Dragusin te tzuc!Sa-ti traiasca fata frumoasa si sanatoasa. Soni,[pup] Cui nu i-am scris,iertare,please.Ca nu mai stiu.Doresc sa va spun ca nu v-am uitat,dar acum am venit acasa de-o 1/2 ora si mai am inca multe de facut.[pup] tuturor si nominalizatelor si nenominalizatelor. Nomi sari pe burta c-apa-i mica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa revenim la sentimente mai bune.... deci: [s] pentru LUCA! sa traiasca mare sanatos si fericit! [s] pentru surioara! [flo] bine ai venit simona dragusin! [flo] LU felicitari! bravo tie!sunt sigura ca va fi bine si in decembrie... craciunitza[pup] cind vii? ce face simburel? kiss, kim,mik ,oana, andacos si noemi v-am trimis mail adrienne ti-am trimis cel putin de 10 ori mail in toate combinatiile posibile : cu us la sfirsit la MIJLOC ..CU COM, CU YAHOO. SI CU SPATII SI FARA SPATII SI NU MAI STIU CUM TREBUIE SCRISA ADRESA TA.....NEMA ZICEA CA SA SCRIU CU /...MAI SCRIE TE ROG O DATA ADRESA TA (scuzati modul de a scrie ...e din cauza vitezei...) pupici pentru toate fetele [url="http://new.photos.yahoo.com/doinaandreadoi/#page1"]doi bebeii[/url] [url="http://new.photos.yahoo.com/doinaandreadoi/album/576460762312280985#page1"]poze cu noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua/seara tuturor! Multumesc pt. primire, nu stiu cine a zis chestia cu statul pe marginea palniei si inevitabila cadere, da' mare dreptate a avut! Tocmai m-am adunat si eu de pe drumuri.Am plecat de-acasa curata si uscata (a se citi fara prea multi bani in buzunar), si m-am intors si mai si.....datornica statului canadian.Mai precis, am facut o aplicatie sa-mi dea guvernul bani de studii si-am cam ametit cand mi s-au dat toate amanuntele...In fine, o voi scoate eu la capat cumva. Mai fetelor, sa-l vedeti pe baietu care ma consiliat...asa la vreo douajdoideaniununouazecibrunetcuochiinegrifaramustata[:D], ce mai, baiet de baiet!Nu, pacatele mele, nu mi-am lasat pupilele sa se dilate prea mult ca oricum toata energia mea era canalizata catre urechi, ca vorbea repede si-n intr-o engleza d-aia de-aveam senzatia ca nu-nteleg nimic... Acu, gata, am ajuns acasica si pun mana sa fac mancare ca acu apare husbandul+copchilu din dotare....Deseara este awards night, adica premierea pt. anul de studii precedent si ne ducem s-o sustinem pe Ioana noastra. Pup toate fetele si mai vin.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

soni, pai aia cu intelesul e problema, de fapt. la joycelin s-a inteles ca face spam (asa am inteles si eu, spam indirect, ce-i drept) si-n loc sa se lamureasca intre ei, s-a ajuns la presiuni si atacuri de grup si la "eu cer sa mi se inchida contul ca protest"... si nu mi-a fost deloc greu sa interpretez "la revedere"-ul craciunitzei ca un la revedere adresat forumului - cind de fapt, nu era.. oricum, multe neintelegeri, rezultate cu "eu imi iau jucariile si plec" in loc de "hai sa rezolvam neintelegerea". nema, sper ca n-ai luat-o pe Mirela in serios cu plecatul d-acilea. Ca daca da, atunci iti recomand puternic sa ma iei si pe mine, cel putin la fel de in serios cind iti zic, sa nu cumva sa indraznesti sa-ti treaca prin cap sa pleci de pe forum. Daca ma iei cu un milimetru mai putin in serios, fac criza de persecutie (si cer inchiderea contului) oana, sper ca iti dai seama ca singurul rezultat e unul negativ, si anume intristezi subiectul asta? Daca ai vreo metoda prin care cerutul de inchidere a contului te mai bine-dispune, macar pe tine, zi-mi si mie secretul, ca zau daca nu mi l-as inchide si eu macar odata pe saptamina! va pupa mama si sa fiti bine. Sanatate la bebei si mamici. [url="http://community.webshots.com/user/parpalak"]Poze de cind eram mici[/url] si [url="http://home911.servebeer.com"]Poze si filme[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi..nu-i cafea americana..ca de aiai io nu beau![:D]De cite ori gasesc cafea facut la job..o arunc la chiuveta si fac alta! Nu stiu cum or putea sa bea asa ceva![:D] Lu ...am uitat felicitari pt examen!!! Si o sa fie bine si la al doilea! Parpalak...ca bine zici![pup]Acum ceva timp in urma am avut o altercatie ...nasola cu o mamica...si am ajuns la ZZ...de atunci intru zilnic la acelasi grup de mamici iar persoanei in cauza ii dau ..ignore[:D] Liliana poti face un imprumut pt nevoi personale...iti tin pumnii! Va mai dau o adresa mamica68@apropo.ro (numai la asta am acces in timpul saptaminii..ca de acasa..am un Duracell care nu-mi permite apropierea de Pc[:D] Kuki cum te mai simti? Ti-am scris cite ceva acu' citeva pagini... Soni tu ce studiezi ca nu am inteles![:D] Mik-ul ...nu ai de calcat ceva?[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...