Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

40 cu + sau - (cap28)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

PRONTOOOOO??? tot eu sint da acu de la radio dor de tara transmit din Italia ! Baaa da ----tot n-am intales nik! Calme ! explic: Parpalakul mamai tu ca membru senior ce e aia SPAM???? hi hi hi Habar n-am !Eu mi-s membru junior! Na ! Si de ce ne cearta nennea adminii??? ca sa certi copii, (vb cuiva care zice sa nu-i certi ,dar cind merita---) tre sa le spui si de ce ! Eu care mamama masii am facut armata si la infanterie ca era sa mor cu masca pe fata la 30 de grade!!!hihi (ba nu rideti ca e adevrat) inteleg ca tre sa respect un regulament crea are reguli!.BUUUN.da unde-s regulile?? La handbal le stiam , la facultate daca nu inveti pici, iaca ista[copil]ziii ca are reguli!!1 si asculta tot !!Baaaa ori eu am invatat prea multa italiana ori nu mai stiu o iota romaneste !ca reguli nu mi-a trimis nimeni sa citesc sa respect sa ma adptez de la caz la caz! Eu am inteles ca aici ne-am intilnit sa ----"ciorovaim"" sa ridem sa mai plingem, sa facem must si sarmale si ???? A iesit o tocanita ca mai amestecata nu se putea !Ingrediente : uimire , pareri de rau , rinjete,suturi in ----butoi ,pesti in --fata ,= capitolul 28 ca din 27 am facut bors! Ia mine dimineata scularea si in perfecta ordine la raport! Haine la dunga , papuci lustruiti, si sa care cumva sa spuneti: "Sa traiti, am inteles ca va minc!" Ca eu tot n-am inteles nik (da nu pot sa spun ca -s sef de pluton!) Raspundeti :"Agli ordini!!!! Dupa vad eu ce oride va dau . acu pup si la culcare ca sirena suna la ora ...voastra ca prea sinteti ...imprastiate ( pe continente ). Care si cum se scoala , zice de unde vine si e admis la raport! Acu ma duc si ma gindesc![hot]
La vita è un lampo,ma nel mistero di questo istante luminoso c'è il nostro passato,il nostro presnte,il nostro futuro!
P.Mosca
Viata e ca un fulger,dar in misterul acestei clipe luminoase exista trecutul,prezentul si viitorul nostru!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Am, intrat sa va salut inainte de a pleca la culcare[:D],ca mi-s tare obosita! Vad ca s-au mai potolit spiritele,dar nu le "vad" pe NEMA,KUKI,Craciunitza ! OANA,primit PM dar eu sper sa revii la ginduri mai bune. CARMI,[:D],da eu asa mi-am notat adresa,eu oricum sunt la 1&1. DOIBEBEI,imi pare rau nu am primit nici un e-mail.Eu sunt paralela cu computerul dar totusi nu am primit nici un e-mail. MARIA,unde esti ca nu stiu ce-i cu tiroida ta [:D],si deci nu stiu daca facem club sau nu. SONI,bine zici [berica]. Si acum sa va povestesc ce "zi minunata" am avut.Pe la 12 (cu 2 ore inainte de a pleca la servici) imi vine copilul plingind ca il doare tare genunchiul.Fiind ora la care cabinetele au pauza de prinz,nu am avut alta varianta decit urgentele(ca nu puteam pleca fara sa vad ce-i cu puiul).La urgente,dupa ce am asteptat ceva,i-au facut niste radiografii si...la genunchi nu are nimic dar probabil ca are o infectie undeva in corp.In timp ce asteptam ,mi-a spus ca-l doare capul,gitul si burta,adica sintome tipice lui la contactarea amigdalitei.Deci miine dimineata ma duc la medic sa vedem care etreaba.Asa ca si miine am o zi de cosmar cu medici si apoi la munca.Sper totusi sa nu fie nimic grav! Fetelor,multumesc inca o data de urarile adresate surioarei mele! PUp,toate fetele nominalizate si nu numai si PACE ! Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara la fete. Am citit si eu in fine tot. Nu sunt in stare sa comentez, dar cert e ca am ramas cu un gust foarte amar. Si cred ca imi e si greata... Revin cand imi revin, vorba Craciunitei parca... Danna, mami de printese [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/rotarudf2magda/album?.dir=cbc7re2&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos"]Primavara 2006[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, adresa mea de mail e anutza1985 @ yahoo.com (nu se stie niciodata!) [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=84459"]Tine aripioara asta, voinice...[/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226&whichpage=1"]Bazar pentru ALEX[/url] [url="http://community.webshots.com/user/ana_maria222"][foto][/url]
Idealurile sunt ca stelele: s-ar putea sa nu le atingem, dar ne pot calauzi in viata.Esti inteligent daca nu crezi decat jumatate din ceea ce auzi; esti intelept daca sti care jumatate!Succesul nu este niciodata final, iar infrangerea nu este niciodata fatala; ceea ce ramane in ultima instanta este curajul . Poti pierde banii - e rau. Poti pierde un prieten - e si mai rau. Dar daca ti-ai pierdut curajul si speranta - ai pierdut aproape totul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!Am intrat si eu in sfarsit si ce citesc?De ce s-a suparat Oana?caci nu am inteles,cine cu cine s-a duelat?Eu inca ma impart intre casa si mama mea care se pare ca se simte putin mai bine!din aceasta cauza am lipsit zilele acestea!Va pup pe toate si va invit la cafea maine dimineata! bita doina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...