Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

40 cu + sau - (cap28)


Recommended Posts

Lipseste oama de mine din motive super obiective si cand se intoarce cu fortze proaspete , ce gaseste ? [bang] ( e prima oara cand folosesc emoticon-ul asta , si nu-mi imaginam ca-l voi folosi vreodata ! [:D] ) Am citit mesajele pe mess , bine ca s-a inventat si asa ceva ! [:D] "Bun venit !" si din partea mea doamnelor care ni s-au alaturat . Recunosc ca trebuie sa iau o pauza sa diger ultimele evenimente , nu mai stiu ce vroiam sa va spun , asa ca va [pup] pe toate la gramada si pe fiecare separat [:D] si vorbim ...cand imi revin ! [:D] My Boss is a Jewish carpenter
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ieri am fost fara net toata ziua si azi am treaba !!!!!! Scuzati vin mai tirziu! Pup
La vita è un lampo,ma nel mistero di questo istante luminoso c'è il nostro passato,il nostro presnte,il nostro futuro!
P.Mosca
Viata e ca un fulger,dar in misterul acestei clipe luminoase exista trecutul,prezentul si viitorul nostru!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

andacos ti-am trimis e-mail la adresa daniela costa @ online.de (bineinteles fara spatii ) adresa asta am gasit-o scrisa intr-o postare de a ta...poate am gresit eu ceva...mai incerc Doina pup toate fetele fara discriminari [url="http://new.photos.yahoo.com/doinaandreadoi/#page1"]doi bebeii[/url] [url="http://new.photos.yahoo.com/doinaandreadoi/album/576460762312280985#page1"]poze cu noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor!!!! nu am intrat demult si mi-e mai mare rusinea. Dar tre sa spun ca nu mai pricep ninik din ce se intampla aici. Ce e cu atatea plecari si suparari si picioare.... si altele, alea, alea. Nu pricep chiar nimic. Poate ma lamureste cineva. Pls!!!!! Oricum cred ca nu am sa intru iar cateva zile ca am fost asa de curioasa si am incercat sa ma uit la niste site-uri mai asa... ca sa nu mor de de lumea asta si sa nu vaz si eu dom-le pe calculator chestii, chestii.Asa ca mi-am umplut computerulcu virusi.E varza totala in el, ma mir cum de mai merge.Imi tot apar iconite care imi spun sa-mi down. antivirusi ca al meu nu e bun.Pe cand fac download imi spune sa-l cumpar.(am scris ceva urat dar pe urma am sters...imaginati-va voi cam ce am vrut sa spun). Va doresc o duminica placuta si sper sa ne mai vedem. Pupici la toate. MG [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Pe mine ma doare in continuare capul,la fel de rau ca si dimineata,asa ca GABI,de asta nu am venit la bazin. DOIBEBEI,nu ma intreba de ce ,dar nu am primit nimic.Incearca inca o data la adresa asta dana_costa69@yahoo.de.Intre costa si 69 nu e pauza.Nu ma pricep la computere asa ca nu stiu ce nu e acolo activat de nu pot sa primesc dar nici sa trimit. Fetelor dati-mi un leac babesc de dureri de cap(sunt meteodependenta),ca orice fel de pastila as lua nu ma ajuta cu nimic.Multumesc anticipat! Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andacos, imi pare rau ca te doare capul, stiu o multime de leacuri babesti, dar pentru cap nu stiu nici unul[bang].Am dormit astazi de la ora 16 la 19, sunt odihnita, mi-am incarcat bateriile, si in seara asta o sa ma uit la niste fime.Voi ce faceti?cum va petreceti weekendul?Va pup pe toate! bita doina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si pe mine ma doare capul ingrozitor, mi-a scazut si tensiunea... dar totusi am inotat putin... Gabi+Robert 20.05.1997[duel]Lili 17.05.2002 [url="http://community.webshots.com/user/gabibarta"]pozici[/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabibarta/album?.dir=/7a50re2&.src=ph&.tok=ph0mo4EBHIG8igQ7"]poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...