Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gasca de Constanta (93)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare! Am impresia ca v-am parasit involuntar! M-am saturat sa ma tot scuz, de treburi, lipsa de timp.... Eu la serviciu nu am internet, doar intranet, macar as fi tras cu ochiul zilnic, semnam condica. Cu greu reusesc de acasa sa va citesc, iar de raspuns... o fac virtual, nici macar atat, doar in gandul meu. DespreCopila.... Alexia a fost la inot, dar a fost un esec, am abandonat! Prima sedinta a fost bine, promitator inceputul, a facut echipa cu Bogdan al Adinutzei, iar la urmatoarea a fost singura in sedinta, in ideea de a se ocupa doar de ea. Asta nu i-a placut, nu a cooperat deloc, a plans.. asa ca am plecat acasa. AM revenit peste o sapt, timp in care explicatii, convingeri... la fel, ba chiar nu a vrut sa intre in bazin. O sa mai treaca ceva vreme si vom relua, probabil in alt fel, sa fie ceva diferit. La gradi e bine, vacanta sapt asta! Aaa, nu v-am spus de ce pot scrie acum! .... pai nu-i acasa Stressul! E plecata cu bunicii un we la munte! Despre mine ce sa spun.... am fost racita, de fapt m-a durut fff tare gatul, nu ma puteam odihni, am ajuns la antibiotic. Va pupik pe toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Multumim pentru urari, noi l-am sarbatorit pe Dumitru al nostru incepand de duminica trecuta [:D], deoarece o parte din invitati au fost plecati in delegatii saptamana asta. Azi am avut ceva probleme cu Alex, dimineata acuza durere de gingie, in zona maselelor pe dreapa jos. Eu nu stiu, dar in perioada aceasta la 3,8 ani mai ies ceva maselute? Are gingiile umflate pe ambele parti jos. Acum 2 sapt. se plangea de parte stanga iar azi de dreapta. [bang] Sper ca am fost coerenta. [bang] Adinutza drum bun si distractie placuta la munte! [pup] Cristina [pup] Alexiei, las ca o sa mobilizeze din nou la inot. [url="http://community.webshots.com/user/ontica"]poze [/url] si [url="http://www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416"]filme cu noi[/url] [pup] Camelia cu [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsrd20040227_-8_My+child+is+Alexandra.png"]Alexandra -Elena[/url] [zana] (27 feb 2004) & [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogard20070805_-8_My+child+is+Teodora+Lucia.png"]Tedora Lucia[/url] [bebic] (5 aug 2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata neata! am inteles treaba cu gadinita, oricum nu aveam de gand sa il duc la gradi in vacanta asta pentru ca vrea sa plece la Bucuresti...asa ca nu mai investighez nimic[:)] Adinutza distractie placuta la Busteni! cat stati? Tatiana vazut gaza si mamica...si prietenii! niste scumpi sunteti! Crix da nu iti mai tot cere scuze [:)]. ca oricum cand scrii esti binevenita [;)]. imi pare rau ca inotul nu a mers ok....data viitoare, oricum e mica Alexia. pupicei! unde e plecata la munte? eu sunt fara voce de doua zile, spre distractia celor din jur....cred ca-s in culmea fericirii si se abtin tare de tot sa nu o arate [:D]......dar imi revine mie..... [:)] o saptamana usoara tuturor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna gasca,este al 3-lea mesaj pe care il sriu si cand sa-l trimit pica netul,cablul... Inteleg ca eu sunt dupa o saptamana obositoare[cheers][papica][s]si acum urmeaza[curat],dar netul?? Saptamana trecuta pana azi iclusiv am sarbatorit: -6 ani de casatorie, -Sf.Dumitru(sotul); -Ziua lui Dodo. Petrecerea lui Dodo :super el a fost fericit si s-a bucurat pt fiecare copil venit si pt orice fel de cadou a primit.Satisfactia cea mai mare si bucuria in acelasi timp a fost la sosirea tortului(o masina,inmatriculata ct-05-bog). Pozici o sa postez dupa ce o sa am cablu de date[bang]. Gabi mami de Bogdanel(29.10.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragelor! Hai ca am facut cateva poze cu Bia tunsa si le pun acum. Dar cu gaza la piscina nu ma bateti...da nu am. Si noi ne-am distrat frumos in weekend. Am vizitat cel mai vechi oras din America (St. Augustine)si am vazut prima lor scoala. A fost tare frumos cu toate ca a inceput ploaia taman cand am ajuns noi acolo. Bia a avut temperatura in weekend. Sambata a fost lesinata dar duminica a fost ceva mai bine. Abia astazi pot spune ca e ok dar inca ii mai dau antitermic ca sa nu se intoarca boala la noi. Zilele astea cred ca facem pauza de piscina ca a venit frigul si aici. Daca nu ploua, avem in plan sa mergem sa facem baie in ocean cu Sanzi, David si Radu. Va pupic pe toate...pun pozele chiar acum. http://community.webshots.com/user/TatianaS Tatiana si Bia, gaza mea mica!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Dodo! Sper ca nu ne-ati uitat [:D]. Sunt interesata de cursuri/carti de organizare, ca sunt la pamant. Bine, asta ar presupune sa imi fac si timp de studiu [bang]. Oricum, daca aveti ceva sfaturi, sunt receptiva. Nu imi mai ajunge timpul absolut de loc. In fianal nu reusesc sa duc nimic la capat si e haos in jurul meu. Heeelp! Cam atat, ca ma grabesc [:D]. Cornelia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata! am uitat ieri de ziua lui Bogdan asa ca urez azi din tot sufletul la multi ani fericiti si plini de bucurii si sanatate cu carul!! [s][s][s] Cornelia ufff daca s-ar gasi asa manual....tare bine ar fi! succes la organizare si te asteptam cu vesti despre Maria si Stefan! [pup] Tatiana sanatate Biancai, ii sta bine cu frizura asta! o zi frumoasa tuturor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...