Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gasca de Constanta (93)


Recommended Posts

Neata gasca. Mamacita sunt super minunicile tale mici. Offffffff ce vremuri; mi-ai trezit amintiri cand era si bebele meu mik si sor'sa facea 13-14 pe langa el. Gabi dar incearca si la alte banci. Noi de exemplu cand am facut creditul asta vara ne-a luat in calcul si veniturile din sporuri sau de la jobul 2(ma refer la cazul sotului ca pe mine nu m-au bagat in seama ca-s in CIC) si nu s-a luat doar dupa salariul trecut in cartea de munca. Pb. este ca trebe sa dovedesti veniturile suplimentare. Poate gasiti vreo solutie. Multa bafta si cati mai putini nervi tociti ca tare rau e. Noi in mare facem bine, ne batem ca chiorii(ma refer la copii[:D]), ne tragem de par, ne muscam si scuipam la greu[bang], nu functioneaza nici o amenintare[bang]. Andrei mai nou a reinceput sa tuseasca urat( se inroseste tot si a si varsat) dupa ce acu' 2 sapt. am trecut razant pe langa o bronsita urata cu ajutorul Dr. Soescu. Tatiana ma bucur mult pt. voi ca v-ati acomodat repede si gaza se simte asa bine acolo. Aura, mamica Nicoletei(29.09.2004) si a lui Andrei(12.06.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare si de la noi ![bis] Mai rarut ..dar ii mai dragut [:D]. Suntem bine ,crestem mari si frumosi ,cumintei . Am ajuns la 5.500 kg saptamana trecuta deci acum ...avem peste ,iar sambata deja facem 2 luni ,wow ce mult a trecut ...si pe 27 .10. deja avem botezul . Nici nu mai stiu cum este fara bebe ....[:D] Am nevoie si eu de cineva care sa ma ajute la curatenie+calcat rufe ,sa vina odata sau de 2 ori / saptamana maxim ......stiti pe cineva ? Pupicei ...fug ,datoria ma cheama! ALINA ,mamica de LUCA GABRIEL (20.08.2007) "Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pt incurajari tuturor; Roxana am incercat dar nu s-a putut, ar fi trebuit dublat,si unde nu se vrea sau nu se"poate" asta e deocamdata. Sigur vom incerca,am mai si incercat,doar nu o sa ma lasa batuta asa usor. Alina felicitari pt Luca Gabriel sper ca este sanatos si va fi in continuare(eu nu avem calculator cand a venit pe lume-asa ca eu sper sa primiti felicitari si mai tarziu din parte lui Bogdanel(3 aprilie) si a mea). Azi a fost prima zi in care Bogdanel a stat singur la gradi,fara "ajutorul"meu.A fost ff fericit ca s-a jucat si a cantat[:D] cu copii si nu dorea sa mearga acasa. O zi buna tuturor [flo] Invata de la toate ca toate-ti sunt surori Cum treci frumos prin viata,cum poti frumos sa mori.(R Kipling) Gabi mami de Bogdanel(29.10.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, Roxy, aia e macaroana.Vestutza...nu e cine stie ce, ma gandesc ca exista si in rom numai ca n-o descoperisem noi. Azi am fost iar la piscina si gaza a intrat in apa doar cu macaroana...de data asta a renuntat si la vesta plutitoare. Sunt tare mandra de gaza mea! Pup...fug sa pun la spalat. http://community.webshots.com/user/TatianaS http://community.webshots.com/user/Tatiana333 Tatiana si Bia, gaza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata neata! Alina deci pleaca tanti Nina?? ufff ce pacat! Gabi imi pare tare bine ca Bogdan a inceput sa fie din ce in ce mai bine la gradinita! iar voua multa bafta cu creditul. Tatiana pupici multi gazei inotatoare si curajoase! [pup] cum e Cosmin, a intrat deja in treaba adevarata? o zi frumoasa tuturor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza! Roxana ,inca nu stiu daca pleaka sau nu Nina ,dar inca nu mi-a dat un raspuns[:D] ,iar eu caut preventiv femeie ,ptr ca ,chiar am nevoie! Dodo_pui ,multumim de urari ......[pup] Azi imi sarbatoresc baiatul prima data ...este SF.LUCA![papica][flo] Va pupam [pup] ALINA ,mamica de LUCA GABRIEL (20.08.2007) "Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...