Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gasca de Constanta (93)


Recommended Posts

Buna ziua tuturor,barrrr ce urat este vantul asta ahh[:D]cat invidiez Sinzi-ana pt vremea "cald si frumos",dar am curaj va fi si la noi la fel la primavara[alcool]. Noi am fost ocupati cu petrecerea data data de suedezi pt ciutani si cu aniversarea fundatiei pt integrarea copiilor cu dizabilitati(e finantata de suedezi) si cu recuperarea puiului. pupici[pup]intrgului[grup]. Invata de la toate ca toate-ti sunt surori Cum treci frumos prin viata,cum poti frumos sa mori.(R Kipling) Gabi mami de Bogdanel(29.10.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna seara! si eu mai rarut pe aici,dion pacate iar am avut probleme de sanatate cu ege.a racit iar,adica dupa 2 sapt.de la ultima raceala.a mai facut si o alergo dermita,din cauza ca a mancat niste aripioare de pui de la KFC.eu nu ii dau porcarii din astea gen fast food dar a vazut la cumnatul meu a poftit,a mancat putin iar reultatul a fost o eruptie urata urmata dupa 2 zile de varsaturi.slava domnului se pare ca e mai bine. dana,multa sanatate,refacere rapida. offf ce mai invidiez si eu fetele din tarile calde.[:D] noapte buna si va rog sa nu dati copiilor aripioare de ce or fi, de la KFC!!!!!!!!!!! ege si[zana] arzu ege (30.09.2005) http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata! eu am stat ieri cu Patrick acasa, tuseste cam rau....si nu am vrut sa fie sursa de virusuri ptr ceilalti de la gradi. sper sa fie ok de maine ca suspina dimineata dupa gradinita....ceva de nu se poate. Fisun sanatate piticei....pacat ca ati invatat pe pielicica ei asta cu "no fast food". refacere rapida! Gabi cum a fost la aniversare? ceva poze ai? Tatiana cum mai stati cu inotul? Sanzi cand veniti? ai mai cumparat cate ceva pentru finut? [:D] o zi frumoasa tuturor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata tuturor, Nici supermanul meu nu are acces la produsele tip fast food,cu exceptia Mc unde mergem fff rar din proprie initiativa. Roxana petrecerea a fost frumoasa pt copii(baloane,dulciuri,tort.muzica).Eu cu greu am schitat zambete(recunosc am probleme cand vad copii bolnavi si in special boli care se vad pe chipurile si trupurile lor si asa fragile,se vede efectiv cum ii chinuie);pana la urma zambetul ramasese pe fata mea dar sufletul imi plangea;cu greu trec peste astfel de situatii. Abia dupa ce imi spun de nu stiu cate ori ce norocosi suntem noi ca Bogdan are achizitii si este recuperabil(nu stiu ce %,dar este si stiu ca nu va depinde de altii)imi revin. Pozici exita dar momentan nu sunt in posesia mea trebuie sa le recuperez re la presedinta fundatiei. Mihaela(umflatel)ti-am trimis e-mail,l-ai primit? Pupici tuturor si sper ca azi sa citesc doar lucruri vesele[pup] Invata de la toate ca toate-ti sunt surori Cum treci frumos prin viata,cum poti frumos sa mori.(R Kipling) Gabi mami de Bogdanel(29.10.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi , imi pare tare rau dar eu chiar am vesti triste despre mine. Dupa 6 zile de odihna in cm si dupa 4 zile de proceduri in loc sa ma simt mai bine ma simt mai rau. Ce ma deranjeaza este faptul ca in afara de unguente nu mi-a dat nici o medicatie, iar noaptea ma trezeste durerea. Cica o sa ma simt mai bine mai tarziu dupa inca cateva zile. Sincer simt ca mor, am o stare nervoasa de la furnicaturi iar cand ma apuca de ma doare cotul(acum acolo e localizata durerea) mor. Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002) http://community.webshots.com/user/Madamsadamy http://community.webshots.com/user/Madamsadamy100
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gabi,(dodo-pui),multumesc frumos,am primit email-ul,am si sunat,lucreaza si cu copii cu autism,am fixat o intalnire saptamana viitoare,cu iuliana mitu...poate cu ocazia asta ne si intalnim...multumesc inca o data,si multa sanatate lui bogdan! MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003) mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela(umflatel) in ce zi si la ce ora te-a programat?Sincer ma bucur ca a avut loc Iuliana in program este de nota 10 si ca terapeut si ca om.Pupici puilor tai. Invata de la toate ca toate-ti sunt surori Cum treci frumos prin viata,cum poti frumos sa mori.(R Kipling) Gabi mami de Bogdanel(29.10.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu se plateste nimic si nici nu-ti primeste nimic la inceput.Dupa ce se vad rezultate primesc un buchet de florii,o cutie de bomboane.Nu-ti vine sa crezi probabil dar asta-i purul adevar.Ele sunt platite de suedezi(ele:adica Morisena=presedinta fundatiei si Iuliana=psiholog si logoped,ambele sunt romance). Noi suntem programati de regula luni de la ora 14. Pupici[pup] Invata de la toate ca toate-ti sunt surori Cum treci frumos prin viata,cum poti frumos sa mori.(R Kipling) Gabi mami de Bogdanel(29.10.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! ce vremeee si ce ploaieee!!! am echipat copilu' cu cizme de cauciuc si cu pelerina de ploaie si l-am transbordat la gradi. Mihaela succes cu terapia pentru Mihaita! cand plecati in Spania? in ce oras veti sta, in Madrid (scuze daca ai mai zis si am uitat [:)]) Dana imi pare rau ca mana doare tare, dar asa e in timpul procedurilor de fizioterapie. dupa aceea se va simti ameliorarea. care este diagnosticul? poti lua antiinflamatorii - ketoprofen de exemplu, va fi mai bine. sanatate! o zi frumoasa tuturor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...