Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (34)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 213
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata Ieri am ajuns la Iasi si nu mi-a venit sa cred ca a venit iarna. Pe la faurei se aseza si pe sosea strat de zapada.[alcool][bang] Oricum ne-am tot plimbat cu masina, pt ca pe asemenea vreme nu am avut de ales. Am mai vizitat si bunicii sotului si am ajuns seara acasa. Voi ce ati facut pe un asemenea week-end? Ati numarat bani?[:D] Carmen vreau si eu la intalnire... Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Are cineva idee de la ce varsta se foloseste acel aspirator nazal care se foloseste cu aspiratorul? Carmen poate imi poati raspunde. Dar nimeni pe aici? Doar eu si Adriana?[V] Mai stie cineva ceva de Criss? A aflat ceva sigur? Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata Ana Criss e mai bine,am vb sambata seara cu ea,poate ii da maine sau miercuri drumul acasa,deja piciorul i s-a desumflat,face injectii. Nici eu nu am timp de intrat,am facut ceva mancare,niste clatite si ma duc sa vad ce mai pot face prin casa. Lora ti-au plecat musafirii[;)]? Dana,mami de [zana]Ana Maria(6.09.2004)si [auto]Paul Marian(8.09.2000)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Tocmai scrisesem un mesaj lung, cand a bagat un coleg un ceainic in priza si a luat curentul[bang]. Am pierdut tot. Asa ca nu ma lungesc, scuze! Ana, eu stiu ca batista bebelusului se poate folosi din prima zi de viatza a copilului. Nu stiu daca gasesti in Piatra. Mie mi-a cumparat o prietena din Bucuresti. Ati fost cu tot cu fete in plimbare la Iasi? Ce ai vazut frumos? Carmen si mie mi s-au parut f. neseriosi aia de la laboratorul de analize la Poparlan. Imi pare rau ca a trebuit sa o intepi de 2 ori pe Stefi. Bine macar ca au iesit analizele bune. Dana , spor la treaba. Mamaaa, ce pofta de clatite mi-ai facut![help] Ma duc azi si eu la pediatra sa ma sfatuiesc legat de tusea de care nu mai scapa shtrumphii si de trezirile nocture si sa o intreb ce analize ar fi bine sa le fac. Eu in we i-am scapat "la mustatza" de o noua raceala pe copii. Le-am dat de la primele semne osccilo, ceaiuri si sirop de patlagina. Azi erau bine, dar tusesc. Trebuie sa il laud pe Rares ca a inceput sa faca propozitii. Scurte, din 2-3 cuvinte, dar pune si verbe pe langa substantive [bis]. Sunt f. mandra de el! (dimineata, cand am iesit, s-a uitat in oglinda de pe hol si si-a facut din mana "pa, ubitu',pa!"). Lora cum a fost we? Adriana, iar mi-a cerut Rares sa-l duc la Lara azi dimineata [alcool]. Laura [mamica] de shtrumphi, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://laurasn.shutterfly.com/action"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url], [url="http://forum.desprecopii.com/forum//log.asp?log_id=102428"]Jurnal de calatorie prin viata cu gemeni [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, banuiesc ca dupa cresa nu prea mai au chef de joaca - ca pe vremea asta noi cred ca vom sta mai mult in casa, asa ca ne gasesti. E bine ca mergi cu ei la doct., poate chiar au ceva. Lara a tusit anul trecut luni intregi (cu mici pauze, uneori se ameliora, apoi iar era mai puternic si tot asa, am fost pe la vreo 3 doctorii, am primit o mie si una de retete, medicam.- chiar si antibiotic (ca cica avea rosu in gat), nimic nu a data reziltate 100%. Cu ceiuri de tuse, chiar si sirop de ridiche neagra, i-a trecut pana la urma, nici un nu mai stiu cum. Ma gandesc ca la ea o fi fost si schimbarea de mediu (ca ne mutasem din Viena) - nu stiu; oricum, aveti grija de voi! Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scuze ca scriu asa telegrafic, dar stau prost cu timpul... In week-end ne-am distrat f. bine, am avut niste musafiri tare dragi noua, vineri au dormit la noi, iar sambata ne-am dus cu totii la Roman, la tata, care mai avea si el niste musafiri, am ramas acolo pana ieri. Iustina a fost f. incantata, in centrul atentiei fiind, pentru ca sambata in curte la tata se adunasera vreo 7 copii de-ai vecinilor...va dati seama ce bucurie a fost pe capul ei...seara am facut gratar afara, am stat la foc...a fost fain. Ieri Iustina nu mai voia sa vina acasa de acolo, ca ei ii place casa aia, ca ramane la bunicu'...iar aseara cand am ajuns acasa tipa ca nu vrea la bloc, vrea la casa la bunicu'...[alcool]... In rest, nimic nou! Multa sanatate la copiluti! Dana, mai aveti mult? Ana e bine? Au plecat si musafirii aseara...[:)] Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...