Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (34)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 213
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna! Ce ploua afara.... brrr! Si am mers prin ploaia asta, cu tot cu umbrela te face ciuciulete! Aspirator nazal este si la Ardealul. Poate reusesc si eu sa iau, dar cred ca pana nu ma lovesc si eu de o raceala mai nasoala, nu ajung la farmacie! In rest, va doresc spor la treaba! Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata eu n-am avut net pana acum [V] ce faceti?e asa de urat afara,brrr...eu n-am dus azi fata la gradi. Ana nu cred ca terminam,dar de mutat trebuie sa ne mutam,nu stiu cum vom proceda,suntem necajiti...n-as vrea sa ma duc sa stau pe la soacra-mea sau la maica-mea.Daca eram numai noi 2 era o treaba,dar asa suntem 4 si tare mi-ar fi greu,scoala,gradi... Lora uite o[cafea] ca sa nu mai dormi! Visam asa de urat dimineata,noroc ca a sunat ceasul la 7,dar nici asa nu l-am auzit,mi-a dat edi un ghiont,va dati seama ce concentrata eram in vis [bang][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt pe aici,bag copii la culcare.Azi nu prea am avut net,cred ca e de la vremea asta nasoala. Ana pai sa-ti zic asa in mare:banca inca nu a finalizat imprumultul,din cauza asta nu putem aduce ultimele termopane(ala de la bucatarie a mai ramas de adus,am dat acont dar trebuie platit tot cand iti aduce ultima buc),si cu usile interioare la fel,parchetul mai e,plus pus faianta si gresia in baie si bucatarie,plus accesorii:chiuvete,buda,jacuzi,dat cu var peste tot...mai sunt destule de facut si banca ne-a cam incurcat.[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...