Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

M-am hotarat......adoptie(40)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Va multumesc pt urari ! A fost o zi incarcata si frumoasa,am fost foarte emotionata si fericita. Am pus poze,daca doriti sa ne vedeti.[pup] Daphnie eu stiu ca maternala primeste salariul si 80 de roni alocatie de plasament +ceva bonuri pt produse. Dar de cei 200 roni nu am auzit... SIMONA si [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/doru_gilbert/album?.dir=82d7re2"]PATRICIA[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani tuturor si multa sanatate , poate ne vedem si noi intr-o zi sa ne cinstim , sa facem un mare chef. Fetelor , fii-mea ma termina ca vrea un fratior si in fiecare seara dupa ce spune rugaciunea ii spune lu' Doamne Doamne sa-i aduca un fratior ( stie ca Dumnezeu ne da copiii )si situatia asta dureaza de ceva vreme.Prietenele ei de la gradi au frati si surori si cred ca vrea si ea sa fie in pas cu "moda".Asa ca , nu se stie cum ii asculta Doamne Doamne rugaciunile si ne largim familia. Mi-a cantat joi printre altele "mami ca caiatza"( mami sa traiasca ) si evident ca acum toti imi spun cacaiatza si sper sa le treaca repede. Merge cineva la concert la Cleopatra Stratan ?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...