Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

M-am hotarat......adoptie(40)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cu alea mosuleti nu, ca mi-as fi amintit, desi cred ca ii acord prea mult credit neuronului meu singuratic. Ale in momentul asta imi sterge monitorul cu un servetel umed, e o placere, vad curcubeu. Si e trista ca azi i s-a taiat suzeta "de la dintisori" ([drac]), a adormit la pranz cu capul in mine dar nu stiu daca reusesc figura si diseara.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

FLORY ce baieti frumosi ai [pup] Si ce mare s-a facut Rares !!Sa-ti traiasca ! Aissa si nu cere sa-i cumperi alta? Unde-i domnule Daphnie?? Nu vrea deloc sa ne povesteasca si noua cum a sarbatorit Craciunul[:D]... In rest...[:X] va pup pe toate SIMONA si [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/doru_gilbert/album?.dir=82d7re2"]PATRICIA[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simona nu a cerut sa ii cumpar alta. Eu cred ca am fost inspirata la faza ca i-am taiat-o in timpul zilei si deja la somn se obisnuise cu gandul. In momentul in care a vazut-o a inceput sa urle, a plans de eram la juma de pas sa ii dau rezerva. Cerea alta dar i-am zis ca nu avem. I-am explicat ca suzetele sunt pentru bebelusi (placa asta i-am tot pus-o in speranta ca va renunta singura), ca bebelusii nu au dintisori, dar cum ea e fetita mare a taiat-o cu dintisorii si s-a rupt. A plans atunci rau, apoi ne-am jucat si s-a calmat, la somn m-am folosit de faptul ca era obosita. Aseara insa nu prea credeam ca imi merge figura, mai ales ca dormise la pranz pana pe la 5. Insa minunea a fost ca la 9 jumate ne-am asezat in pat, s-a speriat de "nenea" (aude diverse zgomote pe scara si zice ca e nenea si sare in brate la mine) si s-a bagat iar in sufletul meu. A stat linistita si la 10 dormea. Si fara poveste. La pranz am spus de 2 ori Scufita rosie si o data Punguta cu 2 bani[help]. Si nu s-a trezit nici la artificiile lui Vanghele Almanahe de la 10 si 10. [:D] Dimineata a scancit dupa ea, dar era deja 7 si un sfert asa ca am preferat sa se trezeasca decat sa cedez. Ia sa ii scriu un mail lui Daphnie. Oare ea avea net la serviciu si o fi acasa acum de ne tine asa fara info?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, intr-adevar Daphnyie are net doar la serviciu, de aceea nu da semne de viata, dar si ea si bebelina sunt bine, ocupate nevoie mare, ca s-o citez pe ea "nu termin bine de spalat vasele de la o masa ca deja trebuie s-o pregatesc pe urmatoarea".[biz] Sunt ocupati, dar fericiti, mai multe o sa va povestesc daca mai vorbesc cu ea si imi da unda verde, o sa-i spun ca va e dor de ea si asteptati impresii. Si noi suntem fericiti fiindca sfarsitul anului asta ne-a adus o mare bucurie: ne-am cunoscut si noi baietelul, dar trebuie sa mai avem rabdare fiindca mai dureaza pana il putem lua acasa. Deocamdata il vizitam si ii ducem tot ce are nevoie, e cam greu ca l-am vrea la noi cat mai repede, dar nu se poate... Povestea integrala o sa v-o spun cand va fi bb la noi, acum prefer sa ma bucur ca l-am gasit. E asa de frumusel, ca ne vine sa-l pupam pana il tocim [il]. Abia astept sa intru in clubul povestitoarelor de nazbatioare. Deocamdata papa, doarme si "in timpul liber" zambeste strengareste si gangureste (aaaa, eeee si mai rar gheee). Va pup!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nico...ce sa iti urez, rabdare cat mai multa pana iti aduci puiul acasa si putere sa iti spui "mult a fost putin mai e". Printre pupicii aia multi da-i unul si de la noi![il] Bifez a treia reusita in a o adormi pe Ale fara duda [bibe], Doamne ajuta sa reusesc sa o dezvat. Pe de o parte parca mi-e mila de ea ca stiu ca o iubeste...pe de alta deja a ajuns la extrem cu dependenta si o tinea toata ziua in gurita.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nico felicitari si sa de-a Doamne Doamne sa-ti aduci cat mai repede puiutul acasa. Aissa ma bucur ca ai reusit sa-i scoti suzeta lui Ale urmeaza si la mine cat de curind insa Florina nu ia sizeta decat la culcare in rest nici nu pomeneste de ea. Noi pe 26 am luat turta printzesei, a fost o petrecere super,o sa va pun si cateva poze sa le vedeti,prima oara a ales bratara de aur ,a doua oara peria de par si apoi insigna de politist ,in rest a fost f. bine ,s-a jucat ,insa pe la ora 22 am trimis-o acasa si a cazut franta. Va uram de pe acum LA MULTI ANI ,distractie placuta de revelion si sa auzim numai de bine http://pg.photos.yahoo.com/ph/silvia_dinu2003/my_photos?urlhint=actn,del%3as,1%3af,0
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...