Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

M-am hotarat......adoptie(40)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ioana Alice iti urez La multi ani si feliciatari pentru puiut! Noi astazi ne-am increstinat!!! Ne cheama Ioan si am organizat botezul de ziua numelui. Fotografii nu pot pune deocamdata si nici amanunte prea multe, astept sa ne fie incredintat, apoi o sa ma laud nevoie mare!!! Ca am un baiat fruuuumos! Dar il impartim cu maternala, deocamdata... La multi ani! si pupici tuturor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani!!!! tuturor Ionilor si Ioanelor [cheers] Gata si cu sarbatorile de iarna, ne ramane sa ne apucam de munca, am asa un gol in stomac...poate si pt ca am destul de multe pe cap, da le descurc eu, ca deobicei! Pupici micului crestin, Nico-ro, sper sa junga iute la el acasa! Patri e pusa-n patut la culcare, si se roaga de mama focului, ca vrea la mama, asa ca va pup Dora,o mamica fericita http://pg.photos.yahoo.com/ph/doramorodan/my_photos?urlhint=actn,del%3as,0%3af,1
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani tuturor pe anul asta si de asemenea Ionilor si Ioanelor . Vesti bune vad ca au fetele , deci Mosh-ul a fost darnic. Imi aduc aminte cum era Maria mea cand am vazut-o prima data , cand am adus-o acasa , si nu-mi vine sa cred ca la sf lui februarie avem un an de cand suntem o familie. Stia cateva cuvinte si alea le intelegea doar ea cum s-ar spune iar acum mori de ras cu ce replici iti da .(am si cateva exemple : Vine tac-su si vrea sa o pupe iar ea nu vrea si el ii zice hai ma tati sa te pup si eu ca esti printzesa mea si te iubesc .La care Maria : - Baiete , lasa vrajeala.( si mai si gesticula cu mana ca nea Nicu )sau aseara Eu : - Maria gata strange jucariile ( bineinteles ca peste juma de ora tot nu le stransese si incep sa supar ) - Maria , daca nu strangi acum jucariile vin la tine si nu stiu ce o sa-ti fac . - Hai las-o balta , imi zice ea si am inceput sa radem cu totii in hohote . Nu stiu de unde tot aude dar imi place de ea ca foloseste replicile astea exact cand trebuie. Si are o lista intreaga de "prostioare" pe care le face sau le spune, unele amuzante altele NU .Am fost la munte de sarbatori si a alunecat si mi-a zis mami, am cazut ca vaca.Sa mor cand am auzit-o , degeaba le vb tu frumos si incerci sa le dai o anumita educatie ca tot aud la gradinita sau pe strada diverse cuvinte sau expresii si le tin minte tocmai pt ca sunt diferite de ceea ce aud de la tine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor...va rog sa ma ajutatzi sau indrumatzi si pe mine. cum ati reusit sa rupetzi acele sufletele minunate de prin orfelinate?ce acte va trebuie? sunt casatorita si impreuna cu sotzul,vrem sa infiem un ingeras sau poate 2-3-4-5 [:D].nu suntem in tara acuma.la vara vrem sa mergem acasa si sa ne apucam de toate hartoagele ce ne trebuie si totul. plang cand vad atatea sufletele lipsite de ajutor si suport. vrem foarte mult sa adoptam copilasi.nu ducem lipsa de situatzie materiala.avem tot ce ne trebuie. inca nu avem copii,dar ne dorim foarte mult. va multumesc anticipat.[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danielle eu una iti tin pumnii. Sa vorbim despre ce acte iti trebuie e deocamdata prematur, pentru ca pana nu vii in Ro nu poti face nimic. Sper ca ai citit subiectele dedicate adoptiilor internationale, sunt vreo 2 chiar pe prima pagina de aici la adoptii, si stii ca atat timp cat nu ai domiciliul in Ro nu poti adopta din Romania. Sunt convinsa ca ai o situatie materiala buna numai ca asta nu prea conteaza atat timp cat adoptiile internationale nu sunt permise. Si nu stiu sotul tau daca e roman sau nu, ca daca nu e am impresia ca si daca va mutati in Romania va considera tot ca adoptie internationala, dar nu mai stiu exact. Oricum iti urez succes!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...