Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

M-am hotarat......adoptie(40)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

aissa multumes de raspuns.[flo] sotzul meu e roman si mergem inapoi acasa la vara.nu mai vrem sa venim inapoi aici.vrem sa ne stabilim acasa. am citit despre adoptiile internationale si am vazut ca nu sunt acceptate.dar asta nu e nimic.noi oricum o sa ramanem acasa. iti multumesc inca o data ptr raspuns[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aha, super. Pai atunci cand veniti in tara vei merge la DPC (Directie pt.Protectia Copilului) de care apartineti si vei primi de acolo o lista de acte necesare pentru obtinerea atestatului. Pasii ii vei afla atunci de la fete, ca poate mai apar modificari. O sa te ajutam cu drag cand vei demara operatiunea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simona ai dreptate,am recitit cu mare drag toate capitolele,imi amintesc ce emotii am avut cand am intrat pe acest forum ptr. prima data. Hai sa va dau o veste buna..avem 3 nopti de cand nu mai adormim cu suzi{suzeta}.Am fost plecati 4 zile la tara la bunici si cand ne-am intors i-am zis ca am uitat suzi la mamaie..si asta a fost tot,a mai intrebat si a doua seara insa tot ea isi raspundea ca este la mamaie. Oricum o cerea doar cand dormea in restul zile nici nu visa de ea.Acum urmeaza dezvatul de pamparsi..urati-mi succes ptr. ca aici cred ca o sa am de "munca". Pupici la mamici si bebici. http://pg.photos.yahoo.com/ph/silvia_dinu2003/my_photos?urlhint=actn,del%3as,1%3af,0
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum un an si doua zile intram pt prima oara la dpc... Azi am finalizat adoptia !!!!!! Am scapat usor...zic eu... Ne-a aprobat si adaugarea prenumelui,deci o va chema Patricia Andreea ! Am niste sentimente confuze,nu stiu daca-mi vine sa rid sau sa pling..sint f emotionata ! Va pup si va multumesc ca mi-ati fost alaturi ![flo] Daca vreti sa vizionati montajul aniversar....(my angel) SIMONA si [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/doru_gilbert/album?.dir=82d7re2"]PATRICIA[/URL] [url="http://www.onetruemedia.com/shared?p=1f009c2fd6ab5dab1d30f6&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]my angel[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cris ,ce sa facem ,ceea ce era programat .Am operat copilul si e bine .Poate un pic mai mofturos la mancare ,dar e normal sa fie asa cateva zile . A iesit din operatie la 9 si 5 minute si la 12 eram acasa deja .A fost ok ,a varsat de 2 ori dupa operatie ,toti varsau pt ca inghit un pic de sange si asta e f. iritant pt stomacel ,apoi acasa i-am dat lapticul si a mancat si niste pufuleti si l-am culcat .Ei ,dar aseara aveam 2 sforaitori in casa ,barbata-miu care sforaie cand e foarte obosit si Andreiul (cica e normal sa mai sforaie cateva zile dupa operatie ca se face edem local ) . Sa vedem cum o fi in seara asta .Suntem consemnati in casa 2-3 zile si dupa aia gata ,iar peste 3 saptamani mergem la control. Mama lui Andreiutzu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...