Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

M-am hotarat......adoptie(40)


Recommended Posts

Si Stef spune poezia tot ca Andrei , doar ca in loc de mamica spune tati . Nu inteleg de ce tati e responsabil cu bataiee....Tati nu l-a atins niciodata , nici macar in joaca . Dar tot tati e si cel care bete - iubeste . http://pg.photos.yahoo.com/ph/map75ro/album?.dir=828escd&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph//my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hai sa va mai zic d-ale lui Andrei ,sa va mai descretiti fruntile .Ne uitam pe geam dupa mamaie care trebuia sa vina de la gara si nu mai aparea .Eu ma plictisisem si am zis gata ,ne uitam mai incolo ,faza la care Andrei imi pune mana dupa gat si ma da cu capul in geam si zice :vedem mamaie ,DA? Tot in seara aia ,ziceam :unde umbli mamaie ?Iar Andrei ,umbli mamaia ...face o pauza si zice plin de importanta :la calculator Mama lui Andreiutzu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor revin si eu dupa o lunga absenta,timp in care nu am stat chiar degeaba! Pot sa va spun ca de azi sunt posesoarea atestatului,care a fost eliberat in data de 17 octombrie 2006.De ce numai azi am intrat in posesia lui?Simplu.In naivitatea mea am asteptat sa fiu sunata de cei de la DPC.Bineinteles ca nu a facut-o nimeni ,si azi cand am sunat eu mi-au zis foarte nonsalanti ca este gata de mult.Asta e,bine ca l-am obtinut,sa vedem daca imi va fi si de folos. Nici nu stiu care ar fi urmatorul pas.Pentru ca m-am convins ca daca stau dupa cei de la DPC voi deveni o fericita mamica peste muuuulti ani! Va pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adelia, bafta in continuare. Mie mi-au trimis atestatul prin posta... Ce mai stii de fetitele acelea gemene? De fapt, cum a ramas pana la urma, participi singura la toata afacerea asta sau cu sotul? Flory, asteptam primele impresii din partea cealalta, Stim ca esti ocupata rau (eu chiar nu-mi imaginez cum faci si cum rezisti) dar vrem si noi amanunte...Aici ti-au facut petrecere de "la revedere" ?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele. MINNIE felicitari pentru finalizare ![bis] ADELIA sa dea DD sa-ti gasesti cit mai repede bb ! FLORY multa liniste si impliniri la noua slujba. AISSA esti o norocoasa pt ca te ajuta sotul...si acum si ALE[pup] sint invidioasa[:D] (te rog sa-mi spui si mie cu ce ai colorat frisca) Restul fetelor care mai cautati bb,nici o veste? Mai intrati sa ne spuneti si noua. DAPHNYEEE zi ceva ! va pup,mai trec. SIMONA si [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/doru_gilbert/album?.dir=82d7re2"]PATRICIA[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da fetelor,am obtinut atestatul singura,sotul a fost exclus pentru moment din toata afacerea.Ei mi-au garantat ca nu voi intampina greutati.Pana acum asa a fost.De aici se pare ca incepe adevarata lupta.Vom vedea! Cu gemenele ce sa va spun?Am vazut o poza de-a lor,dragutele foc,numai ca sincer nu am avut curajul sa le iau acasa.Ideea este ca merg in paralel cu un fiv,mai am 4 embrioni congelati ca ultima solutie si probabil acestea au fost motivele pentru care am zis NU.Poate mai tarziu voi regreta,dar in cazul adoptiei vreau sa fiu sigura nu 100% ci 100 la mie ca imi doresc acel copil.Toata lumea povesteste ca acest lucru il simti imediat, in momentul in care vezi copilul.Eu deocamdata mai fac o fertilizare(ULTIMA). Voi reveni cu amanunte atunci cand le voi avea. Va pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simona in Bucuresti, in spatele magazinului Cocor (de fapt e o straduta care uneste magazinul Cocor de Unirea, inainte erau acolo multi florari cu lumanari de nunta) e un magazin care desface produse profesionale pentru cofetarii. Acolo, pe langa alte minuni, au si coloranti alimentari. Eu am luat sub forma de gel, de la Wilton, nu mai stiu cat am dat pe ei, oricum am luat o data si cred ca imi ajung un deceniu. Eu una sunt insa putin nemultumita de faptul ca desi tipa mi-a zis sa pun 1 vf de scobitoare de colorant, eu am pus vreo 4-5 si tot nu a iesit red christmas ci rozul ala turbat. Daca vrei sa iti zic mai exact unde e magazinul da-mi un PM. Adelia iti tin pumnii sa se rezolve intr-un fel sau in altul, cum o vrea Dumnezeu si pentru voi, numai sa vina bebe odata. Cristina si ghighiloi [url="http://photos.yahoo.com/temiscris"] [foto] [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...