Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Poveste cu final trist


Recommended Posts

  • Răspunsuri 32
  • Creat
  • Ultimul răspuns

M-am ingrozit de ceea ce ti s-a intamplat![q]

Suntem alaturi de tine si speram sa treci peste acesta cumplita pierdere.Oricum nu te lasa batuta,mergi mai departe,poate reusesti sa vb si cu parintii celuilalt copil si poate brava noastra politie se va sesiza si va incepe o ancheta.

Nu te descuraja,papusa ta e in ceruri alaturi de ingerasi![flo]

 

Puternic nu este cel care ii domina pe ceilalti,ci cel care isi stapaneste furia-Lao Tseid="size2">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nastad - fetita mea acum e bine, sanatoasa (mi-a crescut pulsul brusc la 200 cand mi-am dat seama ca ai inteles ca nu mai e), dar la inceput, dupa ce s-a nascut, a fost o perioada in care credeam ca innebunesc... Nici nu vreau sa imi amintesc, la 3 zile ii faceam injectii intravenoase, nu-i gaseau venele, plangea bietul copil, eu aveam granulom la operatie si de-abia ma miscam, plus altele... Brrrr!

 

Parvulita - cred ca vineri ma duc la dr si o s-o intreb la modul cel mai serios care e situatia. N-as vrea sa-mi schimb medicul acum, si ce ma incurajeaza este ca am o prietena care tocmai ce-a nascut acolo, pe 21 dec, si e bine.

O sa-mi cer copilul langa mine imediat dupa ce nasc, sa nu puna mana pe el toate asistentele care nu stiu ce-i apa si sapun![:(!]

Cred ca o minima igiena respectata de toata lumea ar evita astfel de tragedii....

 

Nu-ti pot spune cat ma impresioneaza povestea ta...

Sper sa ai puterea sa o iei de la capat, si poate la anul sa-i oferi fetitei tale o fratioara!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...