Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Berceni


Recommended Posts

eu sunt mai "nou" venit.stau aici din `81 si pot sa ma mandresc ca stiu cartierul asta ca-n palma,poate chiar si mai bine.daca vreti sa aflati o farmacie care da retete pt mai mult timp,incercati la piata"straduintei",undeva chiar in incinta pietei langa zona in care se vand oo.daca aveti nevoie de o informatie anume si e sotia on-line,trimiteti un PM.[zz][si-eu]

 

Joker...mama de ied zapacit

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 67
  • Creat
  • Ultimul răspuns

eu sunt mai "nou" venit.stau aici din `81 si pot sa ma mandresc ca stiu cartierul asta ca-n palma,poate chiar si mai bine.daca vreti sa aflati o farmacie care da retete pt mai mult timp,incercati la piata"straduintei",undeva chiar in incinta pietei langa zona in care se vand oo.daca aveti nevoie de o informatie anume si e sotia on-line,trimiteti un PM.[zz][si-eu]id="Tahoma">id="navy">

Nota explicativa:asta e sotul meu...care se fofileaza pe aici...

Joker...mama de ied zapacit

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu tot in Berceni - Brancoveanu. Stiu farmacia din piata, dar cand am cautat medicamente gratuite nu m-am gandit la ea. Am mai gasit gratuite pe Brancoveanu (nu mereu), la farmacia de la parterul blocului care a vis-a-vis de benzinaria Petrom (aia mai veche).

 

Paloma si Cristina-Maria(14 iunie 2004)

http://community.webshots.com/user/paloma297

Poze noi si Poze Craciun

Vacanta Antalya

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! Si eu tot in Berceni - pe Oltenitei, str.Cap.Ghe.Ion.

In legatura cu farmaciile cu retete gratuite, eu iau de la cea de la big, sunt la casa opsnaj, dar in ultimul timp am cumparat medicamentele pt. ca pediatrul nostru e la policlinica Elias si e prea departe sa mergem pt. o reteta...[alcool]

 

Oana & Vladutz (2 ianuarie 2005)

Poze cu Vladutz

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ex-Berceni se pune?[:D]

Am stat acolo (parintii inca mai stau), pana in 2002, cnd am emigrat in Franta.

Eu stateam la Pta Resita. Ma credeti ca am momente in care mi-e dor pana si de Big?[batcap]

 

[cit]Lumyid="red">- mamica lui [bibe]David Andréi[bonjovi] id="blue">id="Book Antiqua">(11 Martie 2004)


id="right">

 

Yesterday was the past, tomorrow will be the future,but today is a gift, that’s why we call it PRESENT
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by spic de grau

Ex-Berceni se pune?[:D]Am stat acolo (parintii inca mai stau), pana in 2002, cnd am emigrat in Franta. Eu stateam la Pta Resita. Ma credeti ca am momente in care mi-e dor pana si de Big?[batcap][cit]Lumyid="red">- mamica lui [bibe]David Andréi[bonjovi] id="blue">id="Book Antiqua">(11 Martie 2004)


id="right">
Yesterday was the past, tomorrow will be the future,but today is a gift, that’s why we call it PRESENT

id="quote">id="quote">Si eu am stat la Piata Resita si tot pana in 2002 cand m-am casatorit si mutat in Germania.Gabi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi - scoala unde ai facut-o? Eu la 165 (am terminat in '90).

Stateam spre "Moldoveni" (distanta intre Pta Resita si Luica era cam egala).

 

[cit]Lumyid="red">- mamica lui [bibe]David Andréi[bonjovi] id="blue">id="Book Antiqua">(11 Martie 2004)


id="right">

 

Yesterday was the past, tomorrow will be the future,but today is a gift, that’s why we call it PRESENT
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...