Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Berceni


Recommended Posts

quote:Originally posted by gabi68

Lumy si eu am facut scoala generala tot la 165 (eu am terminat in ´82).Pai daca stateai spre "Moldoveni" inseamna ca nu stateai departe de mine,eu stateam chiar la Piata Resita.Gabi


id="quote">id="quote">Am inteles! Tu pe cine aveai ca profesori? Diriginta mea era Hoanca (biologie), la mate am avut-o pe Eremia, la romana era una noua - Dinica parca. Am facut muzica cu Florea, istorie cu Albert. Ah! si la atelier pe Gherghe! Pe voi va stresa cu cantecele patriotice? [:D][cit]Lumyid="red">- mamica lui [bibe]David Andréi[bonjovi] id="blue">id="Book Antiqua">(11 Martie 2004)
id="right">
Yesterday was the past, tomorrow will be the future,but today is a gift, that’s why we call it PRESENT
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...
  • Răspunsuri 67
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Bine v-am gasit! E ceva vreme de cand ma tot intreb: noi cele din Berceni de ce nu avem un topic?

 

M-am mutat in cartier cu ai mei cand aveam 4 ani. Pe la 20 m-am mutat singura, insa in blocul de langa. N-as parasi zona asta pt nici o alta parte a Bucurestiului.[il] Stau chiar la Piata Sudului langa Agip-ul din intersectie.

 

 

Anka[mamica] si [/link]"]Ubitu [copil] [foto]Athina

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu tot in Berceni stau, pe linga Budimex. Iar retete gratuite am luat de la farmacia York de linga spitalul Budimex (e o farmacie in care am gasit orice, oricind si elibereaza si retete gratuite, compensate si pt OPSNAJ).

 

Artemisid="red"> esti vecina cu bunica mea [;)].

 

 

 

 

[mamica] si Mihai Nicolae [baietel] - my little treasure (1 august 2006)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...