Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Berceni


Recommended Posts

Salut, acum am vazut subiectul. Noi stam la Piata Sudului, punct de mare reper cimitirul "caramidari"[alcool], pe Sos Berceni.

Nici noi nu stim farmacii care elibereaza grastuite si compensate, dar cu bani, e un adverat lant de farmacii pe Sos Berceni, apropierea spitalului o fi explicatia sau nr mare de bolnavi in zona, nu stiu.

Mergem la joaca de multe ori in spatele pietii Berceni, la "tubulete" asa ca poate ne vedem pe acolo.

Nadina

 

poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 67
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Salut, acum am vazut subiectul. Noi stam la Piata Sudului, punct de mare reper cimitirul "caramidari"[alcool], pe Sos Berceni.

Nici noi nu stim farmacii care elibereaza grastuite si compensate, dar cu bani, e un adverat lant de farmacii pe Sos Berceni, apropierea spitalului o fi explicatia sau nr mare de bolnavi in zona, nu stiu.

Mergem la joaca de multe ori in spatele pietii Berceni, la "tubulete" asa ca poate ne vedem pe acolo.

Nadina

 

poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ! Si eu tot in berceni din 2003 ,pe Anton bacalbasa ( langa soldanului si mariuca ) adica la piata berceni ( si nu e cea de la cultural din cate stiu eu , Anka , ci este vizavi de intrarea in spital pe soseaua berceni ) si serviciul tot in berceni ( pe emil racovita , la gradi ) . Va pup !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aka , sunt 2 scoli si 2 gradinite pe emil racovita : langa spital si in spatele sectiei de politie(15) aproape de intersectie . Eu lucrez la cea din spatele sectiei . Daca vreti sa ma vizitati , va astept cu mare placere ! Daca nu gresesc , te-am vazut si la clubul mamicilor din Teleorman .Si eu tot de pe acolo sunt . Va pup !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...