Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Berceni


Recommended Posts

Buna, Irina

Din pacate fetele nu prea trec pe-aici. Cine stie poate daca ne tinem noi de discutii vin si ele

 

Lilia si Ameliaid="red">(26.09.2004)

id="left">id="right">id="right">

Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. id="size1"> ( DH)id="black">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 67
  • Creat
  • Ultimul răspuns
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Salutare, fetelor, locuiesc si eu in Berceni si caut o sala de fitness ca e timpul sa ma pun pe treaba. [biz]

 

Buburuzica, sala de la Jolly Fun e cumva cea din cladirea cu fabrica de mobila? Am gasit un link aici despre aceasta sala dar am o nelamurire in legatura cu preturile. Pe site scrie ca un abonament pe luna (nr. de sedinte nelimitat) este de 350.000. Asta ce inseamna, 350 mii vechi sau 3.500.000 lei vechi? [alcool]

 

Pozele mele * Fotografie

 

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

subiectul s-a mutat aici

 

Lilia si Ameliaid="red">(26.09.2004)

id="left">id="right">id="right">

Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. id="size1"> ( DH)id="black">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele, ma scuzati ca dau buzna peste voi, insa sper ca sinteti dragute si ma ajutati cu o informatie. Le-am facut socrilor cadou 2 bilete de avion spre Viena si trebuie sa ajunga de la gara la aeroportul Baneasa. Noi le-am sugerat sa ia un taxi de la gara, dar cind au auzit ca ar costa intre 60-70 RON au refuzat categoric (chiar daca platim tot noi[alcool]). Asa ca va rog sa imi spuneti ce posibilitati de transport in comun ar fi.... Am auzit ca ar exista autobuzul 205 care merge de la gara pina la aeroport, dar pe traseul lui nu am vazut sa fie statie "aeroport Baneasa". Stiti cumva detalii? Asta ar fi cel mai comod ca nu ar trebui sa schimbe (nu au bagaje, dar nu stiu daca se descurca prin Bucuresti cu schimbat mai multe mijloace de transport).

Va multumesc anticipat![floare3]

 

Fasching!id="red">

 

 

"As da tot ce stiu pentru jumatate din ce ignor!" Descartes

 

Flavia id="blue">si Biancaid="red">

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...