Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Arad ....??? (41)


Recommended Posts

Buna fetelor,

Ioana, felicitari pt burtica , sarcina usoara si un bebe sanatos.

Diana, si noi am fost ieri la Timisoara, Mihai merge de obicei simbata la o firma si ieri am fost. Vrem poze cu burtica.

Alina, sa-ti treaca greturile!

Gabi, bine ca totul e in regula.

Aseara am fost la restaurantul chinezesc, destul de fain acolo.

Fetele sunt la maica-mea asa ca e linisteee.

Va pupam,

Cristina si gemenutele

 

--

 

http://sysopconsulting.homeunix.net:8080/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna fetelor, acum m-am trezit , astept sa se termine cafeaua si gata cu serviciul 3 saptamani[bis].Chiar socoteam intr-o zi ca eu am o saptamana de liber pe luna ori 11 luni(ca una sunt in concediu) sunt 11 saptamani plus 5 de concediu =4 luni de liber pe an , nu suna rau deloc.Daca as avea doar concediu pe an ar fi tare nasol.Saptamana viitoare am examene luni, miercuri si vineri[batcap].

In rest nimic nou pe ecran, mi-e groaza de frigul anuntat.

Va doresc sarcina usoara la toate.

Cine a scapat in iarna asta?Clau, Cristina, Alinutza13, claudia-maria si eu[:D].Mai dar Claudia se tine la mare distanta de focar[batcap].

Gata ma retrag pana nu e prea tarziu [:D].

pupici la toateid="Arial">id="purple">

 

Magda [ispita] si [zana] Bianca 7 anisoriid="Arial Black">id="red">

 

http://community.webshots.com/user/danut1965

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey fetelor imi vine sa ma impusc! Moooor de pofta!!!Acum l-am trimis pe bietul Ovi pana in Selgros sa-mi ia o chiftea de acolo![bang][bang]

Si cu Alesio nu eram asa.......[help]

 

Pupici!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

Ioana[gravi]5+id="red"> &id="maroon">[pirat] Alesio(08.10.2004)id="blue">

Pagina Alesio

Poze Yahoo

Povestea bazucului nostru scump

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau fetelor!

Wow, ce frig e, la 19 erau -8 grade. Ma gandesc cu groaza la zilele urmatoare.[bang]

Ioana, saracul Ovi, ce sa faca cu tine! Sper sa nu-l trimiti pana la Cluj ca-ti amintesti ceva de-acolo! [:-)))]

Eu nu am pofte pe nimic, chiar mi se face greata cand ma uit la ceva mancare care nu-mi place.[vom]

 

Magda, succes la examene![bis]

 

 

 

Alinaid="Trebuchet MS"> id="red">[gravi] (6+) & id="navy">Dragosid="Trebuchet MS"> [copil](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue">

[foto]poziciid="blue">

[foto]serbarea de Craciunid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

helau helau

Ce ziceati pe aici?? ca am disparut, ca m-am plictisit de forum, ca mi-e frica ca e molipsitoare [gravi]...mama ce dreptate aveti [:D] dar pe langa astea am mai si fost plecata din Arad la Moneasa la training "team building" unde a fost super super super...zapada din plin, bautura la fel [:D], frig la maxim, in special ziua dar nu afara ci in hotel[alcool], o treinarita super, cu idei de tot felu...ce mai am avut un week-end super!

 

V-am citit, ma bucur ca sunteti toate bine (ma refer la [gravi]), Magda id="red">bafta la examene [pup]

Claudia_mariaid="red"> tu ziceai ca te intorci la servici...te-ai razgandit??

 

Daca cumva va hotarati sa ne intalnim sunt de acord...dar sa nu credeti ca nu va citesc[:D] Sunt cu ochii pe voi [:D]

 

Va pup si ne mai auzim la sfarsit de saptamana! [pup]

Aveti grija de nepotii mei![pup]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Parerea voastra conteaza ...asa cevaaaa [alcool]id="red">id="Comic Sans MS">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clau id="red">imi era dor de tine!!!!!! Noroc cu bautura din plin , cu aia ce v-ati mai incalzit voi la Moneasa[;)].....offff!Dar la ce hotel v-au cazat de a fost asa frig??????

 

Alinush id="green">sper din suflet sa nu fie cazul se mearga mai departe sa-mi faca mie "poftele"[bang]....bietul Ovi!

 

Dar sunt extrem de dezamagita de chiftelele lu' astia din Selgros! Am mancat o bucatica f. mica si mi-e rau de la ea! Sunt tare nashpa.....asa ca maine dc apuc imi fac eu[:D]!

 

Pupici si noapte buna!id="Comic Sans MS">id="orange">

 

Ioana[gravi]5+id="red"> &id="maroon">[pirat] Alesio(08.10.2004)id="blue">

Pagina Alesio

Poze Yahoo

Povestea bazucului nostru scump

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioanaid="red">, si mie mi-a fost dor de voi![pup]

Am stat la hotel Moneasa! Bautura se servea doar dupa ce se incalzea in hotel, ca pana pe la 18-19 tineau cursurile...in sala de curs a fost destul de cald pentru ca tipa care a tinut trainingu a facut scandal si ne-au adus calorifere electrice!!

 

Gata ma duc la culcare! id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Parerea voastra conteaza ...asa cevaaaa [alcool]id="red">id="Comic Sans MS">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor sunt -13 grade!!!Am iesit in pijama in curte cand a plecat Biutza la scoala apai nu mi-a fost totuna[bang].Acum imi savurez cafeaua si apoi merg la invatat ca examenele din 2 si 4 februarie sunt groaznice cu scris si oral[batcap].

Clauditzo fain we pe capul tau[:D].

Ioana nu ai mancat chifteaua dupa ce s-a dus omul pana la Selgros?[neand]offf,off

Fetelor cu temperaturile astea nu-mi vine sa ma gandesc la factura de gaz[bang][bang].Abia astept sa vina vara sa stau la plaja.Anul asta nici examene nasoale nu mai sunt asa ca voi savura zilnic macar o ora de plaja[beach]asta daca va fi vara ca la tv au anuntat inundatii in iunie.

Alina sa veniti pe la noi intr-o seara ca doar nu ne intalnim doar la ziua Biancai.A noroc cu Dragos ca ne intalnim si la ziua lui[^].Groaznic zici ca stam unii in Romania altii in Pakistan[alcool].

Hai ca v-am innebunit destul,pupici la toate.id="Arial">id="purple">

 

Magda [ispita] si [zana] Bianca 7 anisoriid="Arial Black">id="red">

 

http://community.webshots.com/user/danut1965

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...