Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Arad ....??? (41)


Recommended Posts

Ceau fetele!

 

Clauid="red">[dual]!

 

Diana id="green">ce sa fac????Chiar vorbeam cu Ovi ca la cealalta sarcina n-am avut probleme din astea.....rar de tot cate o pofta.....acum parca-s batuta-n cap![bang]

 

Magda id="purple">spor la invatat!Tinem pumnii la examene!Stim ca tot cu 10 le iei[:D]!

 

Pupici!id="Comic Sans MS">id="orange">

 

Ioana[gravi]5+id="red"> &id="maroon">[pirat] Alesio(08.10.2004)id="blue">

Pagina Alesio

Poze Yahoo

Povestea bazucului nostru scump

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Magda, spor la invatat!

 

Ioana, o fi fetita de data asta!

 

Am iesit un pic afara cu Vladut, am fost bine imbracati amandoi si n-am avut treaba chit ca erau -11 grade[alcool].

 

Diana id="red"> , id="green">Vladutid="blue">[copil] (16.05.2004) id="green"> & samburelul (22+)

pozulici Vladut: bebelus si copilas id="green">

Decembrie 2005

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Salutare fetelor!

Azi dimineata am fost sa-mi fac analizele, dar numai joi primesc rezultatele.

 

Clau, bine ai revenit! A plans Raul dupa tine cat ai fost plecata sau nu prea ti-a simtit lipsa?[;)]

 

Magda, cam cat v-a venit gazul?[bang]

Prietenii nostri de la Cicir care stau la casa au avut peste 2.000.000 gazul.

 

Ioana,a zi ce pofte ai mai avut? [pofta]

 

Diana, nu v-a inghetat nasul? Ii pui fular peste gurita si nasuc la Vladut cand iesiti afara si e foarte frig?[:)]

 

Claudia, ce mai face bubulina ta[bibe]? Cu cine o lasi cand vei merge la servici?

 

 

 

 

 

Alinaid="Trebuchet MS"> id="red">[gravi] (6+) & id="navy">Dragosid="Trebuchet MS"> [copil](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue">

[foto]poziciid="blue">

[foto]serbarea de Craciunid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by alina morostes

Azi dimineata am fost sa-mi fac analizele, dar numai joi primesc rezultatele.Diana, nu v-a inghetat nasul? Ii pui fular peste gurita si nasuc la Vladut cand iesiti afara si e foarte frig?[:)]Alinaid="Trebuchet MS"> id="red">[gravi] (6+) & id="navy">Dragosid="Trebuchet MS"> [copil](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue">[foto]poziciid="blue">[foto]serbarea de Craciunid="blue">


id="quote">id="quote">Tinem pumnii cu analizele!Nu i-am pus peste nas, doar peste gurita si oricum am stat juma de ora numa. Diana id="red"> , id="green">Vladutid="blue">[copil] (16.05.2004) id="green"> & samburelul (22+)pozulici Vladut: bebelus si copilas id="green">Decembrie 2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana id="red">habar n-am ce-o fi bb mic, dar sarcina clar e total diferita de cea cu Alesio.....Tu esti tot ok?[:D]Poze????????[:D]

 

Alinush id="green">nu am mai avut pofte azi.....inca nu mi-a trecut greata de la chifteaua de ieri![alcool].....si mi-am jurat sa nu-mi mai cumpar mancare gatita gata ca uite ce patii![bang]

Tin pumnii sa iasa bine analizele![pup]

 

Mey dar cum puteti sa-i tineti pe pitici cu fular la gura/nas??Ca Alesio abia-l sufera la gat......de pus pe fata nici pomeneala!

 

Pupici!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

Ioana[gravi]5+id="red"> &id="maroon">[pirat] Alesio(08.10.2004)id="blue">

Pagina Alesio

Poze Yahoo

Povestea bazucului nostru scump

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu-i pun fular la gura si nas la Dragos. Am intrebat asa deoarece multi imi zic sa-i pun ca "raceste".[;)]

 

Alinaid="Trebuchet MS"> id="red">[gravi] (7+) & id="navy">Dragosid="Trebuchet MS"> [copil](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue">

[foto]poziciid="blue">

[foto]serbarea de Craciunid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! N-am avut net weekendu asta ca boii de la RDS au instalat net la un vecin si ne-au scos din schema pe ceilalti care aveam.

A sunat Cipri in fiecare zi, dar azi s-a enervat la culme pe ei,i-a amenintat si cu OPC si in 20 de min am avut net.[:D] CChiar acum in timp ce scriu l-a sunat cineva de la RDS pe mobil sa il intrebe daca totul e ok.

Eu ma simt relativ bine, doar ca foamea ma omoara tot timpul. Oricat as manca tot foame imi este.

Cristina , mi-ai facut pofta cu restaurantu chinezesc, imi placea foarte tare mancarea lor[pofta], iar de cand sunt gravida nu am dat pe acolo.

Tudor a inceput de vreo 3 zile sa se balbaie. Ma dispera. Cred ca o face intentionat, ca nu se balbaie tot tipul.

Alinaid="red">, mi-a zis dr,ca ti iti faci analizele la Policlinica Laser. Cu cat timp inainte te-ai programat. Eu cred ca merg la Tahimed, ca mi-a zis ca acolo nu trebuie programare din timp.

 

www.stoc-studio.ro/tudor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ALINAid="blue"> bubulina mea e bine creste in curand face un anisor,dar deja face numai ce vrea ea ,nu maninca ma dispera cu mancarea nu mai stiu ce sa fac cu ea,aseara am vazut ca mai ies doi dintisori asa ca se pare ca la un an vom avea 6 dintisori.

Cu mama mea va ramane daca merg la servici,ca ea sa pensionat acum din 1 ianuaruie,desi nu stiu unde or sa stea ca ea zice sa o duc la ea la Beliu si eu nu stiu daca o sa pot sta fara ea asa ca o sa mai vedem noi.

Nu stiu ce sa fac,voi ce ziceti pot sa tin o cura de slabire daca inca mai alaptez ca deja nu mai suport sa fiu[grasa]tot am sperat ca mai dau jos dar nici o sansa[bang][bang][help][help]

 

[mamica]Claudia_Maria si bubulina Ana-Maria[copil]id="blue">Poze[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi, sa stii ca si mie mi-e foame tot timpul, mai ales seara.

Nu la Laser mi-am facut analizele, la Labormed, pe T.Vladimirescu colt cu E. Varga(la sotia d-rului Miclea). Au fonduri si aici, dar mi-am facut programare ca sa nu stau prea mult la rand, mai ales ca ma grabeam la lucru, joia trecuta mi-am facut programare, se poate inainte cu 2-3 zile. Cand am vazut ce multe lume pe-acolo m-am bucurat ca aveam programare.

Le poti face si la Laser sau la Tahimed, unde ti-e mai aproape. La Tahimed lucreaza Ligia care a fost la noi la laborator.

 

 

Alinaid="Trebuchet MS"> id="red">[gravi] (7+) & id="navy">Dragosid="Trebuchet MS"> [copil](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue">

[foto]poziciid="blue">

[foto]serbarea de Craciunid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...