Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tati care isi doresc baietei....


Recommended Posts

mie mi-a zis cineva ca tati a fost f dezamagit cand a aflat ca are o fata [bang], acum cativa ani insa mi-a zis ca nu m-ar da nici pe 10 baietiid="red"> [:D] (io mi's fata lu' tata ce pot sa spun [hot])

 

cat despre personajul in cauza... nu stie ce pierde pt. ca nu e alatri de copilul sau.

 

Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru cã nu se stie [8**]cine se poate îndragosti de zâmbetul tãu!id="size2">id="Comic Sans MS">
id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 64
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Nu stiu ce se va alege de relatiile din aceasta familie! El asa ...se face ca il intereseaza numai ca nu prea ii iese...

E mult prea evident ca lasa totul in mainile mamei iar el nu are nici un merit si neimplicandu-se in timp vor aparea fel si fel de probleme...

 

Oana id="navy"> [:X]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E clar ca acest om nu merita sa fie tata.Cu ce a gresit biata faptura ca nu are surubel?Si noi suntem trei surori si tata ne-a iubit pe toate.Cea mica a venit dupa 13 ani dupa mine si toti credeau ca o sa fie baiat dar tot fata a fost.Si pentru asta a iubit-o tata destul de mult si o iubeste ptr ca numai ea mai e acasa cu ei.Eu am doi baieti.Cel mic a venit dupa 7 ani si jumatate dupa frates-o.Sotul meu nu prea a mai vrut inca un copil dar pina la urma l-am convins ca merita sa mai avem unu.Si noi am zis ca ar fi bine sa fie fata.Dar la 7 luni cind am mers la medic si m-a pus la eco mi-a spus ca 90 la suta e baiat nici nu am mai sperat sa fie fata.Cind i-am spus sotului s-a bucurat si el.Am mai nascut un baiat si el e lumina ochilor lui taicas-o.Il iubeste si pe cel mai mare dar pe asta mic nu pot descrie in cuvinte.Acuma e plecat si el in alta tara dar nu va pot spune cit plinge la tel cind isi aude copii.Mi-a spus la tel printre lacrimi ca nimic in lume nu merita sa stea departe de familia lui.Eu nu il pot intelege pe acel om cum nu isi poate iubi fetita.Trebe sa aiba sufletul impietrit sa nu iti iubesti copilul mai ales ca esti plecat si din tara.L-am intrebat pe sotul meu ca daca Calin era fetita o iubea la fel de mult?Si mi-a spus ca atita timp cit e copilul lui cum sa nu o iubeasca.Sper ca nu v-am plictisit cu povestea mea dar simteam nevoia sa spun tot ce gindesc.Cum sotul meu e plecat nici nu stiu ce sa fac atita mi-e de dor de el.Simt ca inebunesc fara el.Si apropo Oana de cit timp sunt impreuna prietenii tai?Cind vine in tara macar are bunul simt sa-i aduca jucarii fetitei?Eu una as fi in stare sa-i dau in cap ,cind l-as vedea ca nu imi iubeste copii?Nici nu vreau sa ma gindesc cei in sufletul bietei femei.Pacat.Nici un copil din lume nu merita sa fie lipsit de dragoste parinteasca ptr ca nu ei sunt de vina ca vin pe lume.Dar asta e .Sunt fel si fel de oameni.Ajunge ca va plictisesc.Pupici[pup]

 

moldovan

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a povestit cineva un caz cum ca o femeie care se chinuise o zi si o noapte sa nasca ,i se facusera o gramada de injectii pt dilatare,in final a nascut o fetita,cand a aflat barbacsu a venit peste ea mai mai sa o ia la bataie ,dar noroc ca au sarit medicii,injura de toate alea si facea scandal,o ameninta ca nu o primeste acasa....medicul cu care nascuse femeia ,l-a luat deoparte si i-a zis "hai omule sa iti fac un calmant sa iti treaca putin,te inteleg prin ce treci "...si ghiciti ce i-a facut??i-a facut o injectie de dilatare (cum se face la femei atunci cand nasc).Ghiciti cine a stat toata noaptea pe wc-uri si pe patul spitalului si se dadea de ceasul mortii de dureri de burta...Doctorul a vrut doar sa ii arate doar o mica parte din durerea infernala prin care a trecut sotia lui .Eu cred ca ii faceam o doza soc[:D]

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/erin_rux/album?.dir=/37ca

 

gogomarla

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

off-topic: Babisa, sper ca persoana care ti-a povestit sa o fi facut numai asa ca i s-a parut funny razbunarea si sa fi inventat, dar mie se pare inconstienta din partea unui doctor sa administreze un medicament cuiva doar asa ca sa serveasca o lectie. Nu stiu ce contine epidurala dar se putea ca omul sa aiba o reactie urata la ea ca e destinata pentru un anume lucru, totusi.

 

Oana_B

[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oanaid="blue">, stai linistita, ca nu avea cum sa-i faca Ocitocina, ca asta se face pt. a grabi nasterea. Epidurala se face cu anestezic, deci daca i-ar fi administrat un anestezic nu ar fi avut ce sa-l doara!

Si apoi, nu cred ca exista vreun medic atit de inconstient, incit sa-si riste parafa (adica dreptul de practica) cu asa ceva, ca nu stii cum reactioneaza fiecare la medicamente...

 

Dar, oricum, povestile astea sint frumoase, ca mai taie din elanul negativ al unora ca respectivul, daca nici nu prea au idee de medicina. Dar atit!

 

 

 

Simina & Andrei (Deiutzu) & Raluca

 

Virsta bebe2

Virsta Deiu

 

 

Home, wherever you are...

 

Excursie la Lake Arrowhead

Laguna Beach

Beach Cities

Noi 3, cu Raluca in burtica

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie oricum mi se pare nedrept ca femeia se chinuie atit si barbatul doar da sin fund (ceea ce oricum face) si se trezeste TATA.

Adica, amindoi devin parinti CU DREPTURI EGALE.

 

Sa mai faca si figuri ...ca de ce i-am facut aia si nu ailalta.... cred ca i-as face eu epidurala!!!!

 

A iesit fata ca aia a plantat EL!

Punct!

 

Diferenta de sex e definita de cromozomii din gigeii barbatului.

Femeia n-are decit cromozomi X.

El are X si Y.

 

Asa ca, aia mi-a dat, aia am facut!!

 

Elise

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Perfect de acord! Uite...noi ne dorim doi copii, fetita si baietel. Ordinea difera insa. Sotul isi doreste TARE mult o fetita, iar eu un baietel! Insa indiferent de ce sex va avea, tot lumina sufletului nostru va fi! Dumnezeule, ce poate fi mai frumos decat sa te uiti la minunea ta de copil?!? Urat, foarte urat din partea tatalui respectiv!

quote:Originally posted by Elise

Mie oricum mi se pare nedrept ca femeia se chinuie atit si barbatul doar da sin fund (ceea ce oricum face) si se trezeste TATA.Adica, amindoi devin parinti CU DREPTURI EGALE.Sa mai faca si figuri ...ca de ce i-am facut aia si nu ailalta.... cred ca i-as face eu epidurala!!!!A iesit fata ca aia a plantat EL!Punct!Diferenta de sex e definita de cromozomii din gigeii barbatului.Femeia n-are decit cromozomi X.El are X si Y.Asa ca, aia mi-a dat, aia am facut!!Elise


id="quote">id="quote">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cand am citit prima oara de acel tata am fost foarte intrigata.Dar am stat un pic si m-am mai gandit la al meu sot.Rares are 2 ani si 7 luni si nu pot spune ca sotul meu, pana mai acum un an, s-a dat in vant dupa el.Ma ajuta numai daca ii ceream eu(cu certurile de rigoare).Tin minte ca avea cel mic vreo 3 luni si urla de mama focului de foame in timp ce ii faceam biberonul.Al meu sot dormita in sufragerie si cel mic urla de mama focului.Nu i-am zis nimic, plangeam si faceam biberonul cat puteam eu de repede.Dupa ce omuletul s-a linistit.....am tras o cearta cu sotul meu de inlemnise.Nu-i venea sa creada ce imi iesea din gura(este obisnuit sa fiu calma)....

Insa, de cand Rares vorbeste este foarte apropiat de el....Ies mult mai des la plimbare, se joaca cu el...este mult mai apropiat .

Nu cred ca atunci cand era mai mititel nu-l iubea....ci doar avea o reactie mai....tampita.

 

Cred eu, ca acelasi lucru ar putea fi si in cazul acestui tata.....

Cu toate ca al meu sot cand era plecat primul lucru care ma intreba este ce fac copiii, ii placea foarte mult sa-i vorbesc de ei.Adica nu se comporta atat de idiot ca si acela...

 

 

Toate cele bune!

 

M.P

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...