Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cum ati reactiona daca v-ati prinde sotul/sotia cu


Recommended Posts

sincer nu stiu cum as reactiona acum spun ca as suferi un soc,si vb celorlalte fete m-as intoarce frumos si as iesi pe usa fara sa mai ma uit o clipa inapoi nu as face scandal pt singurul motiv ca nu cred ca as mai avea glas sa spun ceva ,dar nu poti sti niciodata cum reactionezi in acel moment poate vi vorba si de un impuls care doamne fereste te poate impinge la altceva vorba aia cazuri s-au auzit destule

 

nu calca adevarul in picioare ,daca vrei sa ai trecere la oameni

[foto]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 79
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna!

Pai pe scurt..aveam 20 de ani si eram tare indragostita de el. Si..credeam ca si viceversa! In fine...prietena mea ma avertizase ca ceva nu e in regula. Ajunsa la tzara la bunici, vrand sa le demonstrez tuturor ca se inseala, mergem la discoteca fara ca el sa fi aflat ca am ajuns in localitate. Don'sorul "meu" dansa lasciv cu o don'soara, iar gurile lor erau strans conectate![:D] Si priza se facea pe partea dorsala..feminina! Si eu am incremenit, mi-a venit sa plang DAR mi-am continuat drumul. Explicatiile au fost tardive si fara nici un rost! Acum ii multumesc pt "gestul" acela. Si am ramas prieteni.

In fiecare zi INSA nu uit sa-i multumesc Lui DD pt minunea mea de sotz! El m-a facut sa realizez ca "ideea" de jumatate CHIAR EXISTA!

Succes in alegerile pe care le faceti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ba eu am reactionat foarte "hollywoodian" cind mi s-a intimplat, acum multi ani.

E adevarat, nu era barbatul meu - dar era omul pe care il iubeam de 6 ani, si in care aveam toata increderea din lume.

 

Si dincolo de reactia "de moment".... a doua oara cind l-am vazut am vrut sa trec cu masina peste el.

Noroc ca s-a ferit.

Eu as fi facut-o.

 

 

 

Elise

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aura, m-ai lasat paf cu raspunsul [neand].

 

La mine cred ca depinde unde s-ar intampla. Daca ar fi oriunde in alta parte decat acasa in mod sigur as iesi pe usa fara sa ma uit in urma si fara sa le spun nimic. Daca as fi acasa ar fi mai penibil pentru ca unde as putea sa ma duc?? Dar scandal nu as face in nici un caz, cu ce m-ar ajuta? Numa' sa ma simt si mai penibila in fata inculpatilor...

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ba eu am reactionat foarte "hollywoodian" cind mi s-a intimplat, acum multi ani.

E adevarat, nu era barbatul meu - dar era omul pe care il iubeam de 6 ani, si in care aveam toata increderea din lume.

 

Si dincolo de reactia "de moment".... cind l-am intilnit pe strada a doua zi am vrut sa trec cu masina peste el.

Noroc ca s-a ferit.

Eu as fi facut-o.

 

Si mintea, si sufletul meu au reactionat in aceeasi directie.

 

Elise

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna intrebare!!!!!!! Cred ca as muti instantaneu, dar asta mi-ar da de gandit mie. Ce are aia si nu am eu? Cu ce am gresit?

Nu stiu, zau habar n-am, ptr. ca nu stiu cum as reactiona si nici nu vreau sa aflu vreodata.

Dar tot parca as face ce a zis adrianai. Citez:

Nu as face scandal dar nu ar ramane nici un lucru de al lui intreg. Haine, televizor, DVD, statie, boxe, masina, pe toate le-as face prafid="red">.[zid] [ups]

 

 

MG [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai, sa vedem: lui i-as taia-o si ei i-as smulge tot parul din cap si apoi mi-as cere scuze ca am deranjat si as pleca![:-)))][:-)))][:-)))] glumeam! asta visez dar nu as fi in stare! pur si simplu as inceta orice relatie cu acea persoana!

 

Emily

 

 

Inima cunoaste ratiuni pe care ratiunea nu le cunoaste

 

http://photos.yahoo.com/emilyjeuly

 

http://daisyPath.com/days/060715/0/1/+1/1

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt impreuna cu sotul meu de 11 ani si avem o fetita.Ne intelegem foarte bine si niciodata nu mi-a dat nici un motiv de neincredere sau gelozie.In aceasta situatie daca l-as prinde cu cineva ,as trece peste episod si mi-as vedea de treaba in continuare.

In nici un caz nu m-as gandi sa divortez.Nu consider ca merita sa imi stric casnicia pt o aventura.Daca n-ar fi doar o aventura ....nu stiu .Se schimba datele problemei.

 

 

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

 

Dana

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

depinde de virsta pe care o am la momentul respectiv...

la 20, ii crapam capul lui, clar

la 21, ii crapam capul ei, sigur

la 22, imi crapam mie capul, poate

la 23, rideam de celulita ei de juna

la 24, rideam de fatza lui mirata

la 25, rideam de mine ce fraiera sint...

la 30, inchideam usa, socata, mirata

la 35, ma feream sa-i surprind, dadeam 7 telefoane inainte..

acum am 36: m-ar amuza

la 40: o sa fiu putin ofticata ca mi-a luat-o inainte

la 50: o sa fiu prea ocupata

la 60: o sa fiu mindra ca am un armasar inca viril

la 70: il bag la poveshtirile adevarate de pe "acasa"

la 80: il bag in cartea recordurilor

la 90: o sa ridem impreuna de ridicolul situatiei!

 

Pastreaza-ti inima calma in timpul actiunii

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...