Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cum ati reactiona daca v-ati prinde sotul/sotia cu


Recommended Posts

quote:Originally posted by monagan

Buna intrebare!!!!!!! Cred ca as muti instantaneu, dar asta mi-ar da de gandit mie. Ce are aia si nu am eu? Cu ce am gresit?


id="quote">id="quote">Cu nimic, desigur.Singura greseala e ca nu esti alta femeie.Nu alta mai buna, mai frumoasa, mai devreme acasa.Ci alta pur si simplu.Analizele astea comparative le facem noi, nu ei.La ei, nevasta e din alt film.... Din alt timp si spatiu.Poate de aia sint si toti asa socati daca se intimpla sa dai peste ei: ca si cum s-ar intersecta 2 lumi paralele.Elise
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 79
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Am avut o relatie de vreo 15 ani care s-a terminat. Stiam ca ma insala, dar preferam sa cred ceea ce-mi spunea adica ca acele pitzipoance nu inseamna nimic pt el, etc banuiesc ca stiti tot spanacul adiacent.

 

Dar acum stiu sigur ca ma deranja. Nu mi s-a intamplat sa-l prind efectiv cu cineva, dar increderea in persoana respectiva s-a tot diluat-diluat-diluat pana a ajuns sa nu mai fie!

 

Daniella, id="teal"> mama lu'Alexis

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by daniela_b

depinde de virsta pe care o am la momentul respectiv...la 20, ii crapam capul lui, clarla 21, ii crapam capul ei, sigurla 22, imi crapam mie capul, poatela 23, rideam de celulita ei de junala 24, rideam de fatza lui miratala 25, rideam de mine ce fraiera sint...la 30, inchideam usa, socata, mirata


id="quote">id="quote">Daniela.... eu am 30 de ani - la 20, ii crapam capul lui, clarla 21, ii crapam capul lui, clarla 22, ii crapam capul lui, clarla 23, ii crapam capul lui, clarla 24, ii crapam capul lui, clarla 25, ii crapam capul lui, clarla 30, ii crapam capul lui, clar....si la 90, la fel. Amin!Elise
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Dar care e diferenta intre: a-l prinde cu o alta in pat si, a afla, in oricare alt fel, ca te inseala? De fapt este acelasi lucru, in realitate, pana la urma, singura diferenta fiind ca, nu mai trebuie sa iti inchipui ce pozitii au "folosit", ci vezi in mod direct. Intr-adevar, socul poate fi mai mare, dar pana la urma, tot aia e. Asta daca poti accepta realitatea. Daca nu, este singurul mod in care o femeie (sau un barbat), poate sa creada ca este inselata. Sunt nenumarate cazuri (la un moment dat m-am numarat si eu printre ele) de femei carora intuitia (si multe-multe alte semne) le spune ca sunt inselate, iar ele continua sa se amageasca sau, mai bine spus, sa traiasca cu ochii inchisi. Asa ca eu cred ca, intr-un fel, este mai bine sa vezi cu ochii tai si nu sa te chinuiesti luni in sir intrebandu-te daca o face, daca nu....

Asa ca revenind, de ce i-am [bruta] doar daca i-am prinde in "flagrant"?

 

 

Andreea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum as reactiona?Probabil cu tact si diplomatie.Daca as suprinde "actiunea" la mine acasa,as invita don`soara sa paraseasca ringul,iar dupa vreo 10 minute de Yoga(sa ma linistesc),as discuta cu inculpatul.Si apoi vedem la ce concluzii ajungem.Insa,moale pt dansul nu ar fi situatia deloc.Mai mult ca sigur ca ,l-as invita apoi si pe dumnealui sa paraseasca ringul!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...