Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cum ati reactiona daca v-ati prinde sotul/sotia cu


Recommended Posts

....sper sa n-am surpriza aceasta niciodata, dar de gindit m-am gindit si eu, cu mult inainte de a citi ceea ce ati scris voi.

Intuitia imi spune ca as reactiona violent[bruta] dar daca as reusi sa-mi mentin calmul, cred ca primul pas pe care l-as face este sa-i adun hainele don'soarei, sa i le fac bucati, franjuri, apoi as pune-o sa-mi puna camera si patul la punct asa cum le-am lasat eu, dupa care as invita-o in mod "elegant" sa paraseasca ringul in costumul Evei. De aici incolo ma lasa imaginatia...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 79
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Eu cred ca n-as avea nimic cu "don'soara".

Ca nu cu aia m-am maritat, si nu imi era mie datoare cu nimic.

 

Cu el as avea problema principala.

Ca in el ar trebui sa am incredere.

Cu el am o familie.

El trebuie sa imi fie fidel.

 

Cind ne-am casatorit n-am chemat la biserica tot puhoiul de femei sa jure ca nu mi-l ia nici una.

 

 

Elise

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Simo74

Don'soara e treaba ei! Dar el...o mai tineti minte pe Lorena Bobbit? [:D]Simona si bebe Lucahttp://pg.photos.yahoo.com/ph/shalichias/my_photos


id="quote">id="quote">Mey si pari atat de pasnica de felul tau! J
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by melutzica

Cum as reactiona?Probabil cu tact si diplomatie.Daca as suprinde "actiunea" la mine acasa,as invita don`soara sa paraseasca ringul,iar dupa vreo 10 minute de Yoga(sa ma linistesc),as discuta cu inculpatul.Si apoi vedem la ce concluzii ajungem.Insa,moale pt dansul nu ar fi situatia deloc.Mai mult ca sigur ca ,l-as invita apoi si pe dumnealui sa paraseasca ringul!!!!


id="quote">id="quote">Pai la asa situatie clar ca nu are cum sa fie altfel decat moale.[:D]Miha id="red"> [8**] si [comoara] Robert id="blue"> (18 id="purple">nov 2004)id="purple"> [foto]Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bunid="red">id="Comic Sans MS">Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!id="size3">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by diadaniela

In aceasta situatie daca l-as prinde cu cineva ,as trece peste episod si mi-as vedea de treaba in continuare.

In nici un caz nu m-as gandi sa divortez.Nu consider ca merita sa imi stric casnicia pt o aventura.


id="quote">id="quote">

 

Interesant... Ia sa-mi dai emailul sotului sa-i zic ce nevasta buna are [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Witchie

Jurnalul unei femei inselate [flo] [:D]Anda, mama Irineidomnisoara Irina In love with...


id="quote">id="quote">Uici, trista rau povestea aia...[*]Iren dubla mamicaid="red">[zana] Bogdanelu nazdravanuid="blue"> [aerob] si Julia turboid="purple">[majoreta][*]decembriedegetzeii In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Witchie

Jurnalul unei femei inselate [flo] [:D]Anda, mama Irineidomnisoara Irina In love with...


id="quote">id="quote">Pina si o poveste trista noi femeile o putem scrie frumos. Chiar si inselate:)Si ca sa raspund la subiect, ce as face daca as prinde amorezii in pat? Cred ca m-as aseza intr-un fotoliu si le-as spune sa continue. Sadic nu[:D]?Am fost si eu inselata de iubitul meu din tinerete, chipurile viitor sotz. Mda a fost si asta o experienta de viata. Ca doar asa invatam nu[:D]?Vikinga& micul viking Aldo(15noi2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...